lekarz Beata Wikiera

Endokrynolog, Pediatra

z całego serca polecam panią doktor, świetny lekarz i człowiek, świetny endokrynolog, odpowiedziała na wszystkie moje pytania, jestem zadowolona z leczenia przez panią doktor.!!!

polecam Panią DOKTOR. jestem bardzo zadowolona z wizyt i podejścia z sercem do pacjenta, dziękuję i do następnej wizyty!!:))

Bardzo kompetentna i miła lekarka. Poświęca pacjentowi dużo czasu, robi kompletny wywiad dotyczący dolegliwości. Polecam

Prawdziwa profesjonalistka i lekarz z powołania, po prostu brak słów by właściwie opisać wszystkie zalety tego lekarza. Serdecznie polecam dr Beatę Wikierę z CDM MEDIX we Wrocławiu.

Pani doktor to miła, serdeczna osoba, o dobrym sercu i bardzo kompetentny lekarz. Otacza pacjenta troskliwą opieką..... Bardzo dziękuję za pozytywne leczenie mojej córki!- Magda mama Ani

Polecam, bardzo delikatna i bardzo miła endokrynolog. Leczy wadę rozwojową naszego syna. Wszystko tłumaczy i bardzo miło podchodzi do nas.

Chodzę do Pani dr Wikiery z synem, odkąd zaczęliśmy leczenie jest duża poprawa co świadczy o tym, że doktor jest bardzo dobrym lekarzem !!!

Pierwsza wizyta bardzo pozytywna, sympatyczna, konkretna i dająca nadzieję na poprawę- mamy rozpisany plan leczenia, co kiedy i jak itd. Pani dr jest super!

Wizyta była bardzo przyjemna. Pani doktor życzliwa, nie zbywała mnie z moim wstydliwym problemem, ma podejście do kobiet, jest bardzo cierpliwa, odpowiadała na każde moje pytanie, polecam innym również tą lekarkę !!!!!!!!!!!!!

Pani dr Beata Wikiera w gabinecie wszystko jasno i wyczerpująco wyjaśnia. Sprawia wrażenie osoby bardzo miłej, pomocnej i widać że ma świetne podejście do dziecka. Moja córka mizernie jadła, jest szczupła i wolno rośnie dlatego zdecydowaliśmy się zasięgnąć porady endokrynologa. Doktor kompleksowo obejrzała i zbadała córkę poświęcając z własnej woli czas również innym zagadnieniom niż endokrynologiczne. Jej rady bardzo nam pomogły. Umówiliśmy się już na kolejną wizytę.