lekarz Beata Wiśniowska

Dermatolog

pierwszy raz trafiłem na kompetentnego i właściwego lekarza

pierwszy raz trafiłem na kompetentnego i właściwego lekarza

Rozmowa z lekarzem to dosłownie kilka słów. Kompletny brak zainteresowania pacjentem. Po zażyciu przepisanych leków nie ma żadnej poprawy. Nie polecam.

polecam bardzo kompetenyna i uprzejma pani doktor

polecam bardzo kompetenyna i uprzejma pani doktor

Lekarz bardzo kompetentny,dobry diagnosta.

Lekarz bardzo kompetentny,dobry diagnosta.

sprawia wrazenie jakby sie jej nie chcialo leczyc

sprawia wrazenie jakby sie jej nie chcialo leczyc

Wczoraj tj.16.08.2011 wieczorem po 21 zadzwoniłem do Pani doktor Wiśniowskiej z prośbą o przyjęcie mnie w następny dzień, ponieważ miałem nagły wypadek, na do Pani doktor powiedziała, że może mnie przyjąć dziś! Bardzo się zdziwiłem, a na to powiedziano mi, że może mnie spokojnie przyjąć, ale tak to godziny. Na prawdę nie rozumiem tych złych opinii na temat tej lekarki, który inny lekarz przyjmie o cie o 22? W dodatku wszystko dobrze wytłumaczy i jest bardzo miła, mimo tak późnej pory. Z całego serca polecam Panią Wiśniowską wszystkim!

tak jak wyzej.. prywatna wizyta 2-3 min(tylko dlatego,ze chcialam cos od niej wyciagnac wiecej). pierwsze co wziela do reki, to dlugopis i karteczki na recepty. zero zainteresowania. dobrze,ze byla uprzejma. a i tak przepisany zel tylko pogorszyl stan mojej cery, chociaz ostrzegalam o tym pania wisniewska.

bardzo miła i doświadczona lekarka. wszystko zostało wytłumaczone, nie musiałam się o nic domagać. chodzę do Pani Beaty już kilka lat i zawsze było tak samo, chodzi do niej też moja rodzina i znajomi, którym ją polecałam i wszyscy mówią, że jest świetna, więc prszę mi tu nie insynułować o niej, że jest niekompetentna, bo to są bzdury wyssane z palca!

Zero zainteresowania, również nie obejrzała stanu mojej skóry, przepisała żel na receptę i to by było na tyle.

polecam,miła i bardzo kompetentna lekarka

polecam,miła i bardzo kompetentna lekarka