lek. dent. Beata Wojtasik-Kiszkurno

Od wielu, wielu lat chodzę do Pani Doktor. Mam bogate doświadczenie stomatologiczne, bo dzięki słabym zębom ponad połowę życia spędziłam na fotelu dentystycznym. Pani Doktor Beata Kiszkurno jest wspaniała. Kompetentna, a przede wszystkim miła, delikatna, uprzejma, kulturalna, mądra wszechogarniająco. Dzięki niej mam jeszcze zęby własne i bardzo, bardzo lubię chodzić na spotkania u niej. Bo to są spotkania z profesjonalistką, ale też z mądrą, kulturalną kobietą. Jakby jeszcze było mało, jest przedobrym Człowiekiem. Kiedy moja Mama już nie mogła pójść do niej (choroba Parkinsona), Pani Doktor przychodziła do nas. Na ile mogła, to pomogła - bez sprzętu (tych wszystkich maszyn na prąd). Przychodziła też z synem (bo Mamę trzeba było przesadzić, przytrzymać, itp.), obecnym doktorem Adamem Kiszkurno - miłym, empatycznym, profesjonalnym jak jego mama. Najserdeczniej im dziękuję - ja, dodzisiejsza pacjentka, Małgorzata Kąkiel

Rewelacja! Pod kazdym wzgledem. Zarówno kwalifikacje jak i uprzejmosc. Zdecydowanie godna polecenia.