lek. dent. Beata Wojtków

Stomatolog

Liczba opinii: 1
Średnia ocen:4,7/5
Opinie:1
Zaufanie do kompetencji
5,0
Tłumaczenie choroby i leczenia
5,0
Poświęcony czas
5,0
Kompleksowość podejścia
4,0
Uprzejmość
4,0
Godny polecenia
5,0
Dodaj opinię

Opinie pacjentów

Sortuj wg
4,7/5
Zaufanie do kompetencji
5,0
Tłumaczenie choroby i leczenia
5,0
Poświęcony czas
5,0
Kompleksowość podejścia
4,0
Uprzejmość
4,0
Godny polecenia
5,0

Pani stomatolog Beata Wojtków jest naprawde godna polecenia. Po wizytach u niej dopiero uwierzyłam, że mogę mieć piękne zęby,żę mogę wiele zdziałac lecząc a nie wyrywając tak jak to radziła wczesniejsza dentystka. Po drugiej wizycie u niej byłam w pełni swiadomą pacjentką, z pewnym planem działania wobec moich słabych ząbków.Tłumaczono mi skąd i dlaczego pojawiły sie ubytki,dziury, próchnice, jak temu zapobiec, jak szczotkowac zeby itd. pod koniec leczenia kanałowego a robiłam 3 zęby u tej Pani, nie odczuwałam zadnego strachu, kojarzony z wizytami ból stał się obcy a wizyty były ...

Pani stomatolog Beata Wojtków jest naprawde godna polecenia. Po wizytach u niej dopiero uwierzyłam, że mogę mieć piękne zęby,żę mogę wiele zdziałac lecząc a nie wyrywając tak jak to radziła wczesniejsza dentystka.
Po drugiej wizycie u niej byłam w pełni swiadomą pacjentką, z pewnym planem działania wobec moich słabych ząbków.Tłumaczono mi skąd i dlaczego pojawiły sie ubytki,dziury, próchnice, jak temu zapobiec, jak szczotkowac zeby itd. pod koniec leczenia kanałowego a robiłam 3 zęby u tej Pani, nie odczuwałam zadnego strachu, kojarzony z wizytami ból stał się obcy a wizyty były nawet odprezajace:) polecam goraco i zachecam do dodawania opinii na temat Pani stomatolog by przekonac innych do wizyt w jej gabinecie!

WięcejMniej
Dodaj opinię

Oceń 6 elementów wizyty i wyraź swoją opinię na temat lekarza.
Przeczytaj poradnik dodawania opinii.

  • Zaufanie do kompetencji
  • Poświęcony czas
  • Godny polecenia
  • Tłumaczenie choroby i leczenia
  • Kompleksowość podejścia
  • Uprzejmość

Copyright ©2018 RankingLekarzy.pl

Strefa lekarza Zaloguj się Zarejestruj się
display statdisplay statlastseen stat