lekarz Beata Wolniak-Mazur

Lekarz orzecznik ZUS

2,9

Pani Doktor bardzo uprzejma , dziś jestem po komisji w ZUS , zainteresowanie duże ze strony Pani doktor moja chorobą , uprzejma , miła , wyrozumiała.... jestem zadowolony takim podejściem Orzeczenie wydane pozytywnie ...Polecam

Bardzo miła lekarka. Pomogła mi w zdiagnozowaniu choroby. Od razu wystawiła potrzebne skierowania i leki. Godna zaufania.

Bardzo polecam tego lekarza. Lekarz z powołania. Pani doktor bardzo dba o pacjentów. Pełen profesjonalizm.

Pani dr B. Mazur - bardzo miła, kultrana i kompetentna osoba, co jest teraz rzadkością wśród lekarzy. Polecam!

Nie polecam, poszłam z podejrzeniem naczyniaka mózgu, nie dostałam żadnego skierowania na dokładniejsze badania, za to Pani stwierdziła, że musi zmienić mi leki padaczkowe, zw. na to że jestem w wieku rozrodczym, mimo że podczas wizyty powiedziałam jej chyba z 4 razy że jestem bezpłodna! Pani zamiast mi pomóc neurologicznie uznała, że "NIE JEDNA BEZPŁODNA JUŻ W CIĄŻĘ ZACHODZIŁA" (cytat). Brak profesjonalizmu, kompetencji i podważanie opinii innych lekarzy, nie polecam.

Konkretna lekarka, szybko mnie zbadała, kazała poczekać na korytarzu po 15 minutach mnie zawołała i powiedziała że nadal niezdolność do pracy.

Konkretna lekarka, szybko mnie zbadała,

Niestety nie polecam tego lekarza brak zainteresowania problemem chorego ,pacjent zło konieczne.

JEST PO PROSTU CHAMSKA.WYDZIERA SIĘ NA CHORYCH LUDZI.DLA ZUS TO NA PEWNO DUŻY PLUS.

zero zrozumienia...badania innych lekarzy wogole ja nie interesuja...mysle ze rzuca moneta czy dac rente czy nie...tylko ze niestety ta moneta ma dwie reszki......Jaka jest jej specjalizacja??ktos wie??

kompetentna miła i uprzejma jest fachowcem w swym zawodzie

kompetentna miła i uprzejma jest fachowcem w swym zawodzie