lekarz Beata Wolniak-Mazur

2,6
2,3
3,3
2,5

Konkretna lekarka, szybko mnie zbadała, kazała poczekać na korytarzu po 15 minutach mnie zawołała i powiedziała że nadal niezdolność do pracy.

Konkretna lekarka, szybko mnie zbadała,

kompetentna miła i uprzejma jest fachowcem w swym zawodzie

kompetentna miła i uprzejma jest fachowcem w swym zawodzie

Pani doktor jest lekarzem orzecznikiem w ZUS Sosnowiec. Owszem, jest powolna ale bardzo dokładna i staranna a to wymaga czasu.

miałam przyjemnosc spotkac Pania doktor na komisji i musze przyznać,że to bardzo konkretna osoba,kompetentna,miła i sprawiedliwa.Polecam tego lekarza.

JEST PO PROSTU CHAMSKA.WYDZIERA SIĘ NA CHORYCH LUDZI.DLA ZUS TO NA PEWNO DUŻY PLUS.

Niestety nie polecam tego lekarza brak zainteresowania problemem chorego ,pacjent zło konieczne.

zero zrozumienia...badania innych lekarzy wogole ja nie interesuja...mysle ze rzuca moneta czy dac rente czy nie...tylko ze niestety ta moneta ma dwie reszki......Jaka jest jej specjalizacja??ktos wie??

To cudotwórca potrafi w 10 minut wyleczyć człowieka po udarze a badanie jest wręcz ekspresowe, neguje opinie innych lekarzy specjalistów. Pacjent jest dla niej złem koniecznym którego trzeba się pozbyć. Ta pani pomyliła się z zawodem, więc jest tym czym jest (orzecznikiem ZUS). Odradzam tego lekarza, może tylko zaszkodzić a na pewno nie pomoże.