lekarz Beata Wrocławska

Psychiatra

Bardzo dobry lekarz,pomoze dobrać odpowiednie leki,bardzo mi pomogła polecam wszystkim,jest kompetentna ,miła i potrafi poswięcić czas pacjentowi

Od 2003 roku leczę się psychiatrycznie. Podczas tej wędrówki kiedy szukałam odpowiedzi na to dlaczego to ja jestem chora - odwiedzając różne gabinety, z perspektywy czasu kiedy to w 2008 prof Hese postawił diagnozę - tak potwierdzam doktor Wrocławska to wybitny lekarz. Pozdrawiam (pacjent który prosił o kopię dokumentacji medycznej)

Pozdrawiam (pacjent który prosił o kopię dokumentacji medycznej)

Polecam każdemu, kto szuka dobrego lekarza psychiatry. Pani doktor poświęca dużo czasu dla pacjenta, przede wszystkim potrafiła dokładnie zdiagnozować mój problem i pomóc odpowiednimi środkami farmakologicznymi

Bardzo kompetentna, uprzejma, sluchająca Pani Doktor. Zdiagnozowała bardzo trafnie moje dolegliwości, wysłuchała, poświęciła duzo czasu, mimo, że miała opóźnienie i powinna juz jechac do domu. Ponad to zaproponowała mi bardzo delikatne leki, które świetnie przyjęłam. Polecam!

trudna specjalność, nie każdy się nadaje. Przerobiłam kilku lekarzy tej specjalizacji i dopiero ta Pani sprawia wrażenie naprawdę kompetentnej. Poza tym to miła osoba.

Polecam z całą odpowiedzialnością!!!

Polecam z całą odpowiedzialnością!!!