dr Beata Zawiasa

Chodze do dr Zawiasa od 3 lat i jeszcze sie na niej nie zawiodłam,raz uratowała mi Krzysia po zachłysnieciu. Polecam, ale trudno sie zarejestrowac do niej, moze to wina recepcji - sa tam zatrudnione głupie baby

Jestem zadowolona z porad dr Zawiasy,moje dzieci czesto choruja, wiec cos na ten temat moge owiedziec, nie lubie jedynego p. doktora w osrodku zdrowia

Pacjencie,nie oceniaj pochopnie, aby nie byc ocenianym-ja jestem z usług tej lekarki zadowolona, siedziałam kiedys do niej w kolejce i słuchałam rozmowy miedzy 2 matkami ,jedna ja chwaliła, druga przeciwnie(obie do niej zarejestrowane),ta niechetna po wyjsciu była calkiem zadowolnona, ciekawe-prawda?. Ja dr Zawiase znam 15 lat i nie dam złego słowa powiedziec, aludzie coz powinni przynajmniej przyjsc do niej i zapytac jesli maja jakies ale-tylko trzeba miec odwage i honor, a to dzis towar deficytowy, Pani Doktor jest OK KatarzynaO.

Bylismy w kolejce jako 3. Dwie osoby, ktore wychodzily przed nami powiedzialy pod nosem znowu angina... Weszlismy do "doktor" Zawiasy i po dosc pobieznym badaniu synka powiedziala angina i koniecznie antybiotyk. Ta kobieta chyba wszystkim wmawia angine i przepisuje antybiotyk. Zaraz od niej pojechalismy do lekarza prywatnego bo widac bylo, ze na pewno anginy nie ma i oczywiscie lekarz stwierdzil, ze to zwykle przeziebienie. Poza tym nie wie jak postepowac z dzieckiem, nawet nie udaje, ze nie lubi dzieci. Ma tak zlowroga mine, ze nasze dziecko jak na nia spojrzalo to od razu sie rozplakalo. Mysle, ze ryzykownie byloby isc do niej nawet z psem ... zeby go nie pogryzla, choc pewnie i tak przepisalaby mu antybiotyk i stwierdzila angine. Nie wiem jak takie osoby moga leczyc dzieci, od razu widac stara "dobra" komunistyczna szkole. Poza tym chyba juz wiekszosc rodzicow sie na niej poznalo. Do wszystkich lekarzy kolejka, a do niej pusto. Juz nawet nie siedzi w gabinecie zeby pomieszczenia nie zajmowac. Przesiaduje calymi dniami schowana na recepcji i popija herbate. Ostatnio bylismy swiadkiem scenki jak weszla matka z niemowlakiem i poprosila pilnie o wizyte u lekarza bo dziecko goraczkuje. Pani pielegniarka powiedziala, ze wolne terminy ma tylko dr Zawiasa i moze zapisac wiec matka grzecznie podziekowala i powiedziala, ze woli z tym biednym dzieckiem poczekac nawet godzine i poprosic inna lekarke o przyjecie niz leczyc dziecko u Zawiasy. Jednym slowem to jest jakas zenada wielickiej sluzby zdrowia, ze kogos takiego trzyma u siebie.

Witam. Bylam u niej kilka razy i nie odnosze wrazenia aby byla taka jak zostala opisana,zna sie na rzeczy,ale co rzuca sie w oczy to szybkosc dzialania, corka leciala przez rece ja krzyczalam(bylo to 2 tyg temu), przyszla szybko i podawala jakies leki, cucila,weszla do zyly,wyslala dziecko do szpitala a tam powiedzieli ze jak zwykle od niej wszysko gra,DZIEKUJEMY choc chodzimy prywatnie do innejlekarki z wieliczki, na kase chorych staram sie ja odwiedzac

Byłem z dzieckiem u doktor Zawiasy i to z czym się spotkałem przerosło moje najśmielsze wyobrażenia jak lekarz może być tak niemiły,niekompetentny i wyniosły ! Dramat że ktoś taki leczy dzieci !

Bardzo nie polecam - przede wszystkim bardzo niesympatyczna. Odmówiła wymazu z gardła dla 3 letniego dziecka, bo "nie widziała potrzeby", ale bez wahania przepisała dla niego sterydy w dużej dawce, bo "nie widzi potrzeby aby wypisać skierowanie do alergologa." Jestem na nią wściekła bo właśnie dziecko wyłożyło się na anginę - więc wymaz by się przydał. Wredna, wielka i niemiła kobieta. Nie powinna leczyć dzieci.

Wredna, wielka i niemiła kobieta. Nie powinna leczyć dzieci.

Brak słów ta kobieta nawet zwierząt nie powinna leczyc. Niekompetentna bagatelizuje problem nie pamięta co mówiła na poprzedniej wizycie. Nie polecam.

Byłem z dzieckiem u Pani doktor Zawiasy. Już na wejściu gdy widzi się jej minę, to zawala z nóg. Na każde zadanie pytanie dotyczące dolegliwości dziecka jest wieli foch i wręcz oburzenie. Pomijam już to że błędne rozpoznanie. Nie polecam. Pani doktor chyba za dziećmi też nie przepada, więc tak się zastanawiam po co została pediatrą.

Byłam u wielu lekarzy,nawet z tytułami, a tylko ona pomogła mi w doprowadzeniu dziecka do porzadku-choruje na jelita. Jestem jej bardzo wdzieczna Jolanta Z.