Benedykt Pawłów

Pan doktor uratował życie mojego dziecka podczas porodu...jestem mu wdzięczna na zawsze.Teraz mój synek ma 3 latka,jest zdrowym,energicznym dzieckiem.Lekarz z powołania.

Pełen profesjonalizm - polecam w 100% , bardzo miłe i rzeczowe podejście do człowieka . Na pewno będę stałą pacjentką .

Na pewno będę stałą pacjentką .

lekarz z powołania, kompetentny. Fakt ze miewa humory, ale przy takiej liczbie pacjentów nie ma się co dziwic. Polecam z czystym sumieniem ale nie wkurzajcie go bez potrzeby :D

Polecam! Pan Doktor czasami ma swoje humory - tak to prawda, natomiast nie traci na swoim profesjonalizmie. Jest naprawde świetnym lekarzem!

Przez 10 lat leczenia żaden lekarz nie mógł poradzić sobie z moim schorzeniem. Przez ten czas mój stan bardzo się pogorszył. Wówczas lekarz prowadzący polecił mi Dr Pawłowa - od przypadków beznadziejnych. Od 10 lat cieszę się dobrym zdrowiem, i tym że nareszcie trafiłam na profesjonalnego lekarza. Szczerze polecam!

Polecam !!! dwie ciąże przeprowadzone z moim 100% zadowoleniem i badania,leczenie poza ciążami również.Więc jeśli szukacie dobrego lekarza to dzwońcie właśnie do niego!

Jak najbardziej jestem zadowolona doktor prowadził moje 2 ciąże i jak najbardziej wszystko przebiegło pozytywnie ze spokojnym sumieniem moge polecic tego lekarza

Jestem bardzo zadowolona !!! Bardzo dziękuję za mojego kochanego synka :) który na świecie pojawił się właśnie dzięki doktorowi :)

chodziłam do tego lekarza wraz z moim narzeczonym, zawsze kompetenty, uprzejmy. Bardzo dobrze dobrał mi tabeltki antykoncepcyjne LOGEST.

Doktor Pawłow nie zdążył zrobić mi USG a już był nie miły. Widać że zależy mu tylko na gotówce a nie na tym jak ktoś przyjdzie na kasę chorych. W dzień w którym się umówiłam się z doktorem jechałam 30 km bo mam tyle do Kłodzka a lekarz zapomniał o wizycie. Czy tak się traktuje pacjentów? Chyba nie.... Nie polecam doktora!!