dr Benjamin Efurhievwe

Mam zaufanie do pana doktora. Poświęca dużo czasu na badanie, jest dokładny, wszystko tłumaczy. Zastosowane sposoby leczenia zawsze przyniosły szybki efekt. Jest empatyczny.

Nie wiem jak w innych dziedzinach, ale w dobieraniu soczewek korekcyjnych jest baaardzo słaby. Nie dość, że wypisuje błędne recepty, to jeszcze gdy się mu dowodzi, ze popełnił bląd nie przyjmuje tego do wiadomości, twierdząc, że to wina systemu opieki zdrowotnej, gdzie dla każdego pacjenta lekarz ma 10 minut i jest ogólnie zestresowany bo ludzie piszą skargi, że są opóźnienia. Hm... według mojej oceny lepiej mieć skargi na to, że sie pacjentom poświęca zbyt dużo czasu, niż takie, że się ich traktuje sztampowo i według schematu. Rada pana Benjamina: jak się ma skomplikowany przypadek należy leczyć się prywatnie. Wynika z tego, że ten pan wyłącza myślenie i umiejętność przetwarzania informacji, z momentem wejścia do NZOZu (gdzie jego praca opłacana jest przez moje składki). Bo skoro pacjent mówi, że nie widzi, a lekarz mówi że tak ma być, to chyba jednak nie jest logiczne.

Bardzo dobry diagnosta.Nie lekceważy nawet,wydawało się, niewi elkich dolegliwości.