dr n. med. Benon Łukaszewicz

Wspaniały specjalista-leczyłam się u doktora 30 lat temu jako dziecko-2 razy operowany zez, i usunięcie cysty na oku-pozdrawiam

Dzięki Doktorowi Lukaszewiczowi, mój syn uniknął wielu zbędnych zabiegów i widzi, dziś jest już 30 letnim mężczyzną, ale dzięki właściwej diagnozie i zastosowaniu odpowiedniego leczenia w dzieciństwie, a później systematycznej kontroli nie było żadnych komplikacji. Dziś nie oddała bym dziecka w żadne inne ręce.

Bardzo dobry fachowiec, byłem z synem ok. 20 lat temu miał astygmatyzm, w Gorzowie Wlkp. od lekarza do lekarza i nic nie dało, bo sie nie znają.W Świdnicy syn miał zabieg i do tej pory jest super. Polecam tego świetnego specjalistę.

Mam zaburzenia widzenia obuocznego, chodziłem po okulistach w Warszawie, po neurologach, miałem robione wszystkie badania i nikt nie potafił mi nic pomóc. Dopiero Pan Łukaszewicz w ciągu pierwszych 2 minut (!) badania określił wszystko, wyjaśnił, zaproponował leczenie. Nie wiem jak to jest możliwe, że w stolicy ludzie tego nie mogli rozwikłać, a on mógł, ale świadczy to o nim bardzo dobrze!

Prawie podpiszę się pod tym co napisane zostało wyżej: tytuł może i jest, ale ja też mam wrażenie, jakby nie miał pojęcia o tym czym się zajmuje. Dwa razy badany byłem bo okazało się, że coś nie tak z maszyną, a na końcu dostałem receptę na okulary z pozamienianymi danymi (dobrze, że optyk sprawdził i to skorygowaliśmy, bo bym miał na zdrowym oku złe szkło)

Bardzo profesjonalne podejście do zagadnienia uprzejmość fachowość lekarz godny polecenia wspaniały fachowiec profesjonalista jeśli chodzi o niedrożne kanaliki łzowe wielkie dzięki,okazał się pomocny dla naszej półrocznej córeczki

Tytul ma natomiast mam wrażenie, jakby nie miał pojęcia o tym czym się zajmuje.

Tytul ma natomiast mam wrażenie, jakby nie miał pojęcia o tym czym się zajmuje.

jest to najlepszy okulista z jakim mialam do czynienia. Jezdze do niego od wielu lat i nie oddałabym swoich oczu w niczyje inne rece. Najlepszym dowodem tego jest to, ze niedawno straciłam wzrok w jednym oku, we wrocławskiej klinice wrozono mi dozywotnia w nim slepote (jestem osoba młoda, wiec byla to dla mnie straszna wiadomosc) z uslug kliniki skorzystałam tylko dlatego, ze jestem z wrocławia i ma ja pod nosem. Postanowilam jednak pokazac sie doktorowi Łukaszewiczowi... w tydzien czasu wzrok powrocil. Goraco polecam tego lekarza.