lekarz Bernadeta Hus-Sienkiewicz

Dermatolog

Pierwsza wizyta z dzieckiem była bez zastrzeżeń, wytłumaczone jak działać dalej jakie badania zrobić. Ale jak te działania nie przyniosły żadnych skutków, a wręcz przeciwnie wszystko się zaogniło i rozprzestrzeniło to natychmiast zadzwoniliśmy do Pani Dr. Podczas rozmowy poleciła zrobić kolejne badania na pasożyty, ale tym razem w Suwałkach w konkretnym laboratorium, bo ponoć tylko tam wychodzą prawidłowe wyniki. Gdy chciałam zapisać dziecko na najbliższy wolny termin, to Pani powiedziała, ze jeśli mam zamiar dzwonić jeszcze po innych lekarzach, to żebym dzwoniła i nie zajmowała kolejki dla jej pacjentów. A my myśleliśmy, że zdrowie każdego pacjenta jest równie ważne, ale może są przypadki bardziej „chciane” i mniej. Nie polecę nikomu niestety takiego lekarza.

Bardzo polecam panią doktor. Ogromne serce i chęć pomocy pacjentowi. I do tego skuteczna. Mnie pomogła, moim znajomym również.

Polecam z całego serca. Bardzo wnikliwie wypytuje o wszystko i przede wszystkim słucha pacjenta. Jeśli jest potrzeba to konsultuje się ze specjalistami z innych dziedzin. Sympatyczna i empatyczna.

Lekarka działa na niekorzyść pacjenta, ponieważ wypisuje recepty na leki przeciwhistaminowe na 100% odpłatności dla pacjenta. Pacjentowi przysługuje zniżka na te leki. Inny lekarz z tej samej poradni wypisuje recepty na ten sam lek ze zniżką dla pacjenta.