lekarz Bernadeta Majorek-Olechowska

Pulmonolog, Alergolog, Pediatra

2,2
2,5
2,5

Godzina wizyty to fikcja. Brak profesjonalizmu. Tragiczne podejście do pacjenta zwłaszcza dzieci. Szkoda pisać. :-(

Chciałbym przestrzec przed dr. Olechowską z przechodni Alergomed w Tarnowie. Na wizytę był umówiony mój syn (8 lat). Przed badaniem osłuchowym klatki piersiowej powiedziała nagle że prosi abyśmy wyszli z gabinetu. Nastała chwilą ciszy po czym zapytałem o co chodzi. Pani doktor oświadczyła że stanowimy poważne zagrożenie dla jej zdrowia ponieważ mój syn ma maseczkę tylko na twarzy, a nos jest odkryty. Powiedziałem że zakryje nos i żeby nie przesadzała bo pacjenci nawet w poczekalni często nie zatykają nosa, a mój syn, czy ja nie mamy żadnych objawów ani nawet gorączki. Pani doktor wyszła do poczekalni i poinformowała pacjentów że jest skarga na nich że nie zakrywają szczelnie ust i nosa. Powiedziałem żeby nie robiła niepotrzebnej szopki, na co Pani Olechowska kazała nam wyjść z gabinetu. Mój syn przeżył tę sytuację mocno, więc przestrzegam przed tym specjalistą. Brak podstawowych umiejętności postępowania z małym pacjentem powinno wykluczać takie osoby z porad dziecięcych. Jestem gotowy zapłacić grzywnę za to niedopatrzenie kontroli nałożenia maseczki u dziecka, jednak Pani dr Olechowska nie powinna leczyć dzieci. W jej przypadku zasadne jest prowadzenie przez nią tylko teleporad, nawet po ustaniu epidemii.

U mojej córki Pani doktor zdiagnozowała astmę oskrzelową. Dziecko było przez rok faszerowane rozmaitymi medykamentami. Stan dziecka mocno się pogorszył. Na moje sygnały, że coś jest nie tak Pani doktor stwierdziła że jeżeli nie mam do niej zaufania, to żebym poszedł gdzie indziej. Posłuchałem rady... Opiekę nad dzieckiem przejął nasz pediatra, wysłuchał moich wątpliwości z uwagą, skierował nas do innej przychodni. Tam wykonane badania wykluczyły astmą oskrzelową. CUD normalnie... nieuleczalna choroba zniknęła! Leki zostały odstawione, a dziecko stopniowo wróciło do równowagi. Dziś to już dorosła kobieta, zdrowa, bez astmy i nawet alergii. Na podstawie wyrządzonej krzywdy dziecku NIE POLECAM usług dr Olechowskiej

Bardzo dobra i sympatyczna pani alergolog. Doskonale zabiera się do pracy. Zrozumiale tłumaczy i potrafi idealnie wyczuć przyczynę oraz rodzaj choroby.

byłem u pani doktor z dziwnymi wysypkami na skórze, zaraz oczywiście zleciała testy na NFZ i płatne za około 350 zł. testy były wykonywane przez licencjata pielęgniarstwa i odczytywane też przez pielęgniarkę a nie jak powinno to mieć w rzeczywistości, ze wyniki testów odczytuje lekarz. Po wykonaniu spirometri "wmawiała mi" cały czas astmę aby "utrzymać dojna krowę". Wykonałem inne dodatkowane badania ( płatne), któe zalecił mi lekarz rodzinny bo coś mu tu "nie pasowało" Pani dr. Olechowska nie zwróciła wogóle na nie uwagę mimo, że wynik 10 krotnie przekraczał dopuszczalne normy i kierowała chorobe na swój teren. Szkoda, że nie wymogłem aby wynik ten zamieścila w kartotece alergomedu, bo byłabypodstawa do drogi sądowej a tak to lipa. jednym słowem Pani dr. Olechowska jej fach i znajomość medycyny - to dno dna i niżej być nie może, gdyby nie fachowość innefo specjalisty z prawdziwego zdarzenia ten babsztyl doprowadziłby mnie do grobu. Ludzie nawet nie choźcie do niej, lepiej idźcie na Braci Saków 5 - tam są weterynarze i 100% bardziej kompetentni.

Jestem bardzo zadowolona, leczenie przynosi bardzo dobre efekty. Dodatkowo nigdy nie spotkałam się z tym żeby Pani doktor była niemiła, dlatego nie rozumiem opinii poprzedników (ale pamiętajmy lekarz nie musi być miły, a skuteczny, czego nie można jej odmówić). Nie zamieniłabym Pani doktor na innego lekarza, pomimo tego że dojeżdżam na wizyty z Krakowa.

Jestem bardzo wdzięczna Pani Doktor. Wykryła chorobę, której inni lekarze nie widzieli, zaproponowała stosowne leczenie które przynosi pozytywny skutek. Dzięki Niej czuję się bardzo dobrze. Zaproponowała dalsze leczenie refundowane, mimo że pierwsza wizyta była prywatna. Dodatkowym atutem (do wysokich kompetencji)jest to, że jest szalenie miła. Aśka

Bardzo źle wspominam ta Panią. Uważam, że jej podejście nie tylko do pacjenta, ale przede wszystkim do człowieka jest obcesowe i aroganckie. Pani doktor potrafi być miła tylko wówczas, gdy coś jest po jej myśli. Zdecydowanie nie polecam.

Bardzo źle wspominam ta Panią.

Tragiczny "lekarz", na wyniki testów rzuciła okiem 5 sekund, zero słuchania tego co mówi pacjent, nie odpowiada na pytania, totalna ignorancja a wizyta kosztuje 80 zł...pieniądze wyrzucone w błoto

Doktor Olechowska jest lekarzem jak najbardziej godnym polecenia, to ze trzeba zapisywac sie z wyprzedzeniem swiadczy tylko o tym ze jest rozchwytywana i zna sie na tym co robi. Leczenie przynosi bardzo dobre rezultaty. Polecam.