Bernadetta Richter

1,4
1,6
1,5
1,2

Najgorszy lekarz u jakiego bylam. Jest bezczelna i arogancka. Mimo umówionej godziny czekalam prawie 2 na to aby mnie przyjęła. Chcialam aby tylko napisalam mi receptę na tabletki anty ktore juz bralam . byla opryskliwa ze ona mi nic nie wypisze ze ona może inne tylko mi przepisac. Ze moje BMI nie jest normalne a chce brac tabletki i bede jeszcze tyla. Tylko ze ja urodziłam dziecko i figury nir bede miala idealnej odrazu po porodzie. Chcialam tam siasc i plakac. Wizyta u niej to koszmar! !!! Odrazdzam ja każdemu

Jestem kobieta otyla( z czego doskolane zdaje sobie sprawie i nigdy nie wmawialam sobie ze jest inaczej) ale nigdy nie mialam problemu z miesiaczka , dopiero w zeszlym roku mialam torbiel po ktorym wszystko wrocilo do normy. Zapisalam sie do Pani doktor poniewaz okresu nie mialam juz drugi miesiac , bolal mnie jajnik (a mialam torbiel na tym samym jajniku rok wczesniej ale byla w rezultscie wyleczona) .Przyszlam opowiedzialam o swoim problemie i tez o tym ze jak kazda kobieta podejrzewalam ze jestem w ciazy skoro nie mam okresu i robilam testy ktore wyszly negatywnie. Pani doktor wprost powoedziala mi ze jestem GRUBA ze na pierwszy rzut oka widac ze mam problem i ze nie rozumie tego ze jak okres sie spoznia to wszyscy leca i robia odrazu testy. . . Powiedziala mi ze jezeli okresu nie ma przez miesoac to jeszcze nic sie nie dzieje ( a zaznaczam powoedzialam ze nie mam juz drugi miesiac i ze boli mnie jajnik) . PANI DOKTOR NIE ZBADALA MNIE W ZADEN SPOSOB !!!! Ogolnie sprawiala wrazenie zdziwionej ze osoba GRUBA moze miec od 6 lat stalego partnera. Nigdy wiecej nie pojde juz do kobiety ginekolog !!! Duzo bardziej wole mężczyzn !!! Odrdzam tego lekarza !!!!

Gdybym przeczytała powyższe opinie przed wizytą, to wcale bym na nią nie poszła i zaoszczędziłabym sobie nerwów i łez... Niestety zawiodłam się na lekarzu, który prowadził moją ciążę, w międzyczasie trafiłam także do gabinetu prywatnego innego lekarza, ale nie stać mnie na leczenie się za pieniądze, więc w ostateczności wybrałam wizytę u Pani dr Richter. Osoba bardzo oschła, odnosiła się do mnie z lekceważeniem, prawie "prychała" w reakcji na mój problem z krwawieniem oraz stwierdzenie, że szukam lekarza godnego zaufania, u którego mogłabym pozostać stałą pacjentką. Również lekceważąco i z kpiną na twarzy odnosiła się do tego, co mówiłam jej o zaleceniach poprzednich lekarzy, a co do których miałam wątpliwości. Jednak jednoznacznie nie wskazała co jej nie pasuje w poprzednich diagnozach i nie umiała/nie chciała się do nich odnieść. Pytałam Panią doktor kilka razy jakie więc dalsze zalecenia i działania mi poleca, czy krwawienia powinny ustać, kiedy i co mam robić, jeśli nie ustaną - nie umiała/nie chciała odpowiedzieć na żadne z nich - obserwować, podjąć leczenie diagnostyczne, może zrobić usg... Ale wszystko to tak jakby "poza nią" - wychodziło na to, że nie ma ochoty mnie leczyć ani zajmować się moją osobą. Karcący i lekceważący ton rozmowy, cała wizyta odbębniona z wielką łaską, brak zrozumienia i pomocy w sytuacji, kiedy naprawdę jestem przestraszona swoją stanem - to wszystko spowodowało, że wyszłam z gabinetu z płaczem, chociaż nie należę do osób o słabych nerwach :( Oczywiście Pani doktor spóźniła się do pracy i zamiast przyjmować od 14:00 zaczęła o 14:50. Dziwię się, że Ujastek zatrudnia taką osobę!

NIE!! Wielkie Nie dla tej Pani. Jak czytam o niej pozytywne komentarze to zastanawiam się kto je pisze. Ktoś kto chce poprawić jej wizerunek. Niestety ale nigdy go nie odbuduje w moich oczach. Mam żal do tej Pani. Jedynie czego mnie nauczyła to, to ze jak ktoś Na mnie krzyczy i swoim zachowaniem próbuje wmówić ,ze ciąża to wstydliwa choroba, to należy wyjść i złożyć skargę. Żałuje,ze jej nie złożyłam. Jeszcze nigdy nie trafiłam na tak dziwna osobę. Raz była dla mnie miła ale to w czasie gdy szłam na USG i otaczali nas inni ludzie. Ciekawa jestem czy ktoś z jej przełożonych czyta opinie o swoim pracowniku.

TRAGICZNY LEKARZ!!!!!!Dzisiaj byłam na wizycie u tej pani.Spóźniła się "tylko" 1,5 godziny .Nie przeprosiła nawet pacjentów którzy na nią czekali.Mnie potraktowała bardzo lekceważąco.Pomimo prośby nie chciała mi nawet zrobić usg( chociaż mi sie to należy).Wspomniałam ,że mam kłopoty z piersiami to nawet na nie nie popatrzyła(o badaniu nie wspomnę).Wyników również nie chciała oglądać i była wyjątkowo nie miła i arogancka.Niewiarygodne ,że mamy takich lekarzy.Miałam wrażenie( panie wychodzące z gabinetu równie), ŻE PANI DR RICHTER JEST TAM PO PROSTU ZA KARĘ..WSTYD ,ŻE MAMY TAKĄ SŁUŻBĘ ZDROWIA!!!!!!!!!!!!!!

Powiedziałam pani doktor że coś wyczuwam w piersiach nawet ich nie zbadała i powiedziała że usg jak chcę to na swój koszt muszę zrobić. Powiedziałam że od jakiegoś czasu boli mnie macica i totalnie olała ten problem. Miała opóźnienie godzinne i wręcz pospieszała mnie. I powiedziała mi że jak na wiek 20 lat to mam dużo dolegliwości . no tak z takimi ginekologami to ja się nie dziwię że kobietom wycinają piersi, jajkini itp ... Dziewczyny jeśli na prawdę o siebie dbacie nie idźcie do niej !!!!

na dyżury spóźnia się ponad godzinę, później chcąc nadrobić czas "po łebkach" obsługuje pacjentów. Jestem zażenowana i załamana, że płacę podatki na taką słuzbę zdrowia.

wizyty ginekologiczne, pani doktor prowadziła moją ciążę w publicznej przychodni na dywizjonu 303

Zdawkowo odpowiada na zadane pytania.Bagatelizuje objawy.

Zdawkowo odpowiada na zadane pytania.Bagatelizuje objawy.

polecam zapoznanie sie szczegolowo z komentarzami pacjentek na portalu znanylekarz.pl. sama bylam jej pacjentka i stanowczo odradzam takiego 'lekarza' - chamstwo i brak kompetencji.