lek. dent. Bernadetta Ślączka

Stomatolog idealny.Chodzę do Pani Ślączki już z 10 lat. Przyciągnęłam za sobą rodziców, potem męża, polecam znajomym. Dla mnie wizyta u dentysty to nie stres, a przyjemność. Polecam wszystkim.

Trafiłam do p. Bernadetty ładnych kilka lat temu, z miejsca ujął mnie jej pełny profesjonalizm, zaangażowanie, podejście do pacjenta, z całkowitym zaufaniem poddałam się leczeniu, pomimo wcześniejszych przykrych doświadczeń u innych dentystów. Później namówiłam na leczenie u niej mojego partnera, który jest dość nieufny i wymagający. Przy każdej wizycie p. Bernadetta cierpliwie mu tłumaczyła co robi i czemu to służy :) Do dziś jesteśmy jej regularnymi pacjentami. Dzięki p. Ślączce, mamy poczucie, że nasze zęby są w dobrych rękach ;)

Wciąż poszukujesz "Stomatolog Szczecin"?

ul. Jacka Malczewskiego 8B/1
71-616 Szczecin