lekarz Bernadetta Tateno

Neurolog

2,5

Serdecznie nie polecam p. Doktor TATENO Przyszlam do niej z polecenia, okazało sie ze p. Doktor to jedna wielka pomyłka, chamska i nie mila dla pacjenta.

Serdecznie nie polecam p. Doktor TATENO

Pani doktor odesłała mojego tatę z udarem pnia mózgu do domu. Gdybyśmy nie pojechali do innego szpitala nie wiadomo jak by się to skończyło. Nie polecam uważajcie na te panią doktor, aby nie zrobiła krzywdy wam i waszym bliskim

Nie polecam Dr Tateno!!! Z całym szacunkiem ale przypuszczam, iż rutyna i pewność siebie zgubiły panią w codziennej pracy. To, co przeżyliśmy jako rodzina, nie zapomnimy do końca życia...

Polecam. Bardzo dobry lekarz. Uprzejma u rzeczowa. Poswieca duzo czasu Pacjentowi. Zawsze sluzy pomoca!.

Lekarz godny polecenia. Kompetentna, bardzo uprzejma. Poświęca dużo czasu pacjentom, cierpliwie odpowiada na zadane pytania. Gorąco polecam.

masakra... ta kobieta jako neurolog to pomyłka- z daleka od takich "specjalistów"- skierowałabym ją na ponowne dokształcanie. Ponadto- niemiła,wręcz chamska- nigdy więcej!