lekarz Bernard Ciepielski

1,1
1,1

Lekarz ktory siedzi w zus za nasze pieniadze i jest osoba niekompetetna podważa diagnoze lekarza prowadzacego stwierdzajac ze taka choroba nie istnieje , burak , stary pierdziel ktory powinien byc juz na emeryturze i uprawiacburaki a nie leczyc ludzi

Nie polecam...brak słów..Typowy urzędnik!!!! Z wizyty u tego lekarza wyszłam bardziej chora niż przyszłam do niego. Nie polecam nikomu !!! Bądżcie czujni...

Urzędas, burak brak zainteresowania, odebrać mu prawo wykonywania zawodu, cynik, cham zgrubiały, cymbał, do masarni a nie leczyć ludzi, zajmij się płazami one mają mało stawów,nie tykaj stawonogów!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!11

kompletnie nie zainteresowany dolegliwościami pacjenta raczej konował a nie lekarz

niekompetentny "najmądrzejszy w Częstochowie "

niekompetentny "najmądrzejszy w Częstochowie "

Bardzo nie miły lekarz typowy urzędnik. Z wizyty u tego lekarza wyszłam bardziej chora niż przyszłam do niego. Nie polecam nikomu !!!

Urzędas, nie potrafi czytać ze zrozumieniem,nie interesuje go zdrowie pacjenta. Takie są moje odczucia.