lekarz Bernard Rabaniuk

Pan doktor jest godny polecenia. Bardzo szybko zdiagnozował chorobę, zlecił badania i mnie operował. Odpowiada na pyatania krotko i zwieźle bez zbednych elaboratów, gdyz ceni czas innych oczekujących pacjentow. Przy tym ma poczucie humoru. Pomógł mi na cito. Polecam

Póki co bardzo negatywne uczucia związane z tym panem.Człowiek nie dotrzymuje słowa ,umawia się później ignoruje pacjenta ,nie można się dowiedzieć kompletnie niczego ,choc już kilka razy się przypominałam,nie reaguje na wiadomości czy telefony .Nie polecam