lekarz Bernarda Słowikowska- Czarnecka

Lekarz medycyny pracy, Lekarz rodzinny

1,4
1,3

Bezczelna, unikać kontaktu z tą osobą jeśli tylko się da. Pani "doktor" Wszystko się wydaje... Nie polecam

Wyjątkowo niemiła pani doktor, bez empatii, oschła, wręcz bezczelna. Zgadzam się z opiniami poprzedników. Nie powinna wykonywać tego zawodu. Jestem zszokowany wizytą u tej pani.

Najbardziej nieuprzejma i nieempatyczna pani doktor, z którą miałam do czynienia. Po szczepieniu na COVID miałam wysoką gorączkę, bóle mięśni, stawów i głowy, w związku z czym nie byłam w stanie iść do pracy. Umówiłam się na teleporadę, aby poprosić o zwolnienie. Tymczasem "pani doktor" z oburzeniem stwierdziła, że jak to możliwe, że medycy mogą pracować z gorączką, a inni nie? Zwolnienie koniec końców otrzymałam, jednak co musiałam wysłuchać to moje. Ta pani wyraźnie ma problem sama ze sobą, co przekłada się na dobro pacjentów. Zdecydowanie nie polecam.

Pani doktor udzieliła mi teleporady podczas izolacji z powodu COVID-19. Udzieliła wszystkich niezbędnych informacji i pomogła w kwestii uciążliwego kaszlu przepisując steryd, który bardzo szybko zadziałał. Wsparła też informacją w kwestii zbicia gorączki, z czym miałem problem przez kilka dni. Widząc tu wiele negatywnych opinii, chcę napisać jedno - po trzech dniach od teleporady - stanąłem na nogi, a ciężko przechodziłem COVID-19 w domu. P.S. Ludzie, szczepcie się, to nie jest zwykła grypa / przeziębienie.

Bardzo nieprzyjemna pani doktor. Zapisałam się na teleporadę w prywatnej przychodni, prosiłam o podstawowe skierowanie na badania z powodu przedłużającego się złego samopoczucia. Pani doktor stwierdziła, ze nie potrzebuje żadnych badań, ze wydziwiam, ze jestem zbyt dociekliwa. Skierowanie dostałam, ale co mi dogadała, to moje. Po zakończeniu rozmowy po prostu rozpłakałam się. Nigdy nie chce mieć już do czynienia z ta panią.

Zgadzam się z pozostałymi opiniami. Nieprzyjemna, opryskliwa w stosunku do pacjenta. Podniosła mi ciśnienie lepiej niż kawa - bałam się, że nie dostanę przez to orzeczenia, bo ciśnienie było naprawdę ponad normę. Nie polecam.

Nie polecam.

Dzień dobry, byłam na ponownych badaniach z medycyny pracy, ponieważ pogorszył mi się wzrok. pani zazrzuciła mi, że odwiedzam okulistę tylko dlatego, że będę miec dofinansowanie z pracy. Dopłata do okularów jest obowiązkiem pracodawcy zagwarantowanym w ustawie. Podczas wizyty była natarczywa, nieuprzejma, spóźniłam sie do pracy o ponad godzinę, a to wszytsko dzięki jej opóźnieniu. Swoim podejściem bardzo mnie zestresowała i zepsuła humor na resztę dnia. z całego serca nie polecam !!!

Dzień dobry,

Dzień dobry,

Beznadziejny lekarz. Tak chamskiego i wyniosłego podejścia jeszcze nie widziałem. Od początku szuka z pacjentem zaczepki, rzuca bardzo chamskie uwagi. Wyżej wymieniona zarzuciła, że „zajmuję innym pacjentom miejsce”. Gratulacje, pani powinna przestać wykonywać ten zawód i poszukać czegoś innego, mniej wymagającego.

Niestety muszę zgodzić się z opiniami poprzedników. Najbardziej nieprzyjemny lekarz z jakim miałem do czynienia. Oschła, niemiła, stwarzająca wrażenie jakby była tam za karę. Prowadzę bardzo zdrowy tryb życia, i nigdy nie miałem nawet lekko podwyższonego ciśnienia. Po kilku minutach w gabinecie tego lekarza tak mi ciśnienie podskoczyło, że aż przestraszyłem się, że nie dostanę orzeczenia lekarskiego. Na koniec wizyty, na moję dziękuję i do widzenia usłszałem tylko mruknięcie pod nosem. Zdecydowanie nie polecam. Jeśli nie macie skierowania do tego lekarza, proponuję udać się do innego. Podejrzewam, że na tak ...

Prowadzę bardzo zdrowy tryb życia, i nigdy nie miałem nawet lekko podwyższonego ciśnienia. Po kilku minutach w gabinecie tego lekarza tak mi ciśnienie podskoczyło, że aż przestraszyłem się, że nie dostanę orzeczenia lekarskiego. Na koniec wizyty, na moję dziękuję i do widzenia usłszałem tylko mruknięcie pod nosem. Zdecydowanie nie polecam. Jeśli nie macie skierowania do tego lekarza, proponuję udać się do innego. Podejrzewam, że na tak złego lekarza nie traficie.