lekarz Bernarda Słowikowska- Czarnecka

Lekarz medycyny pracy, Lekarz rodzinny

1,4
1,3

Pani wykształcenie zdobyła skoro jest zatrudniona w Luxmed, jednak szkoda, że zapomniała o relacji z pacjentem. Aroganckość owej Pani i podważanie opinii innych lekarzy sięga zenitu. Osoba z kilkoma chorobami przewlekłymi skierowana do internisty w celu wydłużenia zwolnienia lekarskiego a Pani doktor raczy wyrażać opinie, że ludzie z ciśnieniem 170 chodzą normalnie do pracy. Ciekawe czy każdego pacjenta traktuje zero-jedynkowo i czy każdego pacjenta "leczy" tak samo. Według tej lekarki każdy powinien reagować na dolegliwość jednakowo. Porażka, całkowicie odradzam choćby przez wzgląd na brak dopytania o inne choroby, wyniki badań i schorzenia.

Popieram wszystkie negatywne opinie. Piszę aby przestrzec wszystkich przed tym lekarzem. Pani bardzo niewyrozumiała , opryskliwa , bezwzględną i nieufna. Na moje złe samopoczucie zarządzała dowodów. Mówię że jest białe a Pani doktor twierdzi że jest czarne. Jestem rozczarowana i zszokowana podejściem do pacjenta. Teraz przed każdą rejestracją będę zaznaczać żeby mnie nierejstrowac do tak aroganckiego lekarza. Tylko nie do Pani B.S.

Popieram wszystkie negatywne opinie.

Piszę opinię aby przestrzec innych pacjentów przed wizytą u tej Pani. Zdecydowanie odradzam. Lekarz niekompetentna, niemiła. Potrzebowalam zwolnienia lekarskiego aby doczekać do wizyty u innego specjalisty, w bardzo złym stanie psychicznym. Po podaniu objawów lekarz wypaliła: "I to ma być ten powód do zwolnienia?! Pani sobie urlop weźmie.". Cała rozmowa pogorszyla tylko mój stan. W ogóle mnie nie słuchała, np. po podaniu informacji, że mimo starań i leczenia nie mogę zajść w ciążę (był to jeden z powodów złego zdrowia psychicznego), Pani chwilę później spytała, czy jestem w ciąży. Widząc pozostałe opinie zastanawiam się, co Pani "lekarz" jeszcze robi w tym zawodzie.

Nareszcie znalazłam miejsce gdzie mogę wystawic komentarz. Gdybym mogła dać opinie 0/5 to bylaby najbardziej adekwatna. Najbardziej arogancka, nieprzyjemna i problemowa lekarka z jaką miałam do czynienia w życiu. Dziwię się, że w luxmedzie w którym zazwyczaj podejście do pacjenta jest profesjonalne jest miejsce dla tej pani. Byłam na rutynowych badaniach medycyny pracy. Wszystkie wyniki poza tętnem w najlepszym porządku. Do pani "doktor" nie docierały argumenty, że wynika to ze stresu i było przeze mnie już wcześniej diagnozowane więc nie ma powodów do obaw. Usłyszałam, że czas "wziąć się za ...

Byłam na rutynowych badaniach medycyny pracy. Wszystkie wyniki poza tętnem w najlepszym porządku. Do pani "doktor" nie docierały argumenty, że wynika to ze stresu i było przeze mnie już wcześniej diagnozowane więc nie ma powodów do obaw. Usłyszałam, że czas "wziąć się za siebie" i "mam tragiczne wyniki" co zupełnie nie ma przełożenia na rzeczywistość gdyż jestem osobą wysportowaną, stroniącą od używek i regularnie uczęszczam na różne badania kontrolne.
Pani "doktor" zupełnie nie rozumie jaki jest sens i cel medycyny pracy. Bardzo współczuję wszystkim osobom, które miały i będą mieć do czynienia z tą osobą. Pamiętajcie, że to nie wasza wina, że chorujecie i że nie ma osób w 100% zdrowych, a zadaniem lekarza jest wam pomóc zamiast obrażać i upokarzać.

Oooo w końcu znalazłam, przypomniałam sobie nazwisko owej Pani i wszystkie opinie się zgadzają, poza pozytywnymi, tak okropnej lekarki dawno nie było mi dane spotkać, niestety mając pakiet w lux med ,trafiłam na nią kilka razy , to jest skandal że przy tylu negatywnych opiniach ta kobieta jeszcze wykonuje zawód lekarza . Opryskliwa, nieuprzejma, arogancka, obraża, poniża, krzyczy i ośmiesza pacjenta. To tylko kilka czasowników, które można tej kobiecie przypisać, nie polecam nigdy przenigdy i uważam, że powinien nią ktoś w końcu się zająć

Cóż to była za wizyta… Dawno nie spotkałem lekarza z tak kuriozalnym podejściem do pacjenta. Odebrałem tą Panią jako arogancką. Personalne docinki na temat zwyczajów zdecydowanie nie budują dobrej relacji z pacjentem. Dziękuję losowi za to, że trafiłem do tej Pani jedynie na badania medycyny pracy. Bo nigdy więcej bym do tego gabinetu trafić nie chciał.

Totalna arogancja i brak kompetencji. Pani siedzi chyba za karę w gabinecie, zachowanie bardziej pasuje do zgorzkniałej obsługi szaletu miejskiego aniżeli do przyjmowania pacjentów. Jeśli jest możliwość wyboru innego lekarza to gorąco polecam skorzystać z takiego wyjścia. Amatorszyzna.

Czytając opinie na tej stronie obawiałem się wizyty u tej lekarki. Okazało się jednak, że niepotrzebnie, gdyż komentarze nie opierają się na prawdzie. Pani Doktor podczas badania była bardzo uprzejma, mówiła normalnym głosem, nie "pod nosem". Badanie medycyny pracy przebiegło w bardzo miłej atmosferze. Dodatkowo sama zainteresowała się dodatkową przypadłością (nie wchodzącą w zakres orzeczniczy MP) i ukierunkowała na badania, które mogą pomóc zdiagnozować ten problem.

Nie slucha, a po chwili zadaje te same pytania. Nie slyszala, ze w danym osrodku lecza dane schorzenie, pojecia nie ma jak procedura wyglada, a swoje madrosci wypowiada. Brak empatii. Jestem osoba otyla - uslyszalam, jak zamawia 'najwiekszy, gigantyczny' rekaw do mierzenia cisnienia. Potem nie wykonala badania poprawnie, bo nie widziala wskazowek cisnieniomierza i choc bylam zdenerwowana, to cisnienie wyszlo jak na relaxie istna magia. Uslyszalam tez, ze jestem jej rekordzistka. Zaluje, ze zostawilam tak te sprawe w gabinecie, ale nie z kazdym warto dyskutowac. I tak ma pani racje - wszystko jest w glowie. Tylko po takim spotkaniu czlowiek unika lekarzy w ogole.

Ta jedna gwiazdka w ocenie to nadal za dużo, gdybym mogła wystawiłabym zero gwiazdek. Lekarka ewidentnie minela się z powołaniem - leczenie ludzi zdecydowanie nim nie jest. Poza absolutnym brakiem empatii dodatkowo jest niekompetentna, opryskliwa, wyniosła, pozbawiona elementarnych zasad kultury osobistej. Mówi pod nosem, cicho, co w dobie masek i pleksi jest dodatkowym utrudnieniem, prośba o mówienie głośniej również była dla niej oburzająca. Reasumując, na pewno wyjdzie Państwu bardziej na zdrowie zrezygnowanie z wizyty lekarskiej niż wizyta u tego pseudo specjalisty. Jeśli mają Państwo możliwość, lepiej omijać szerokim łukiem.