Biopsja Cienkoiglowa

USG Warszawa dr n. med. Piotr Bednarski

Medycyna Dąb Warszawa
ul. Sienna 83 / wejście od ul. Żelaznej

Polecam tego lekarza, świetny specjalista, pełen zrozumienia. Postawiona diagnoza była bardzo trafiona i pozwoliła na szybkie rozwiązanie problemu.
Opinia dodana przez: Przemysław
Internista Kraków dr n. med. Grzegorz Sokołowski

Intima Clinic
GRZEGÓRZECKA, 67c/u11
31-559 Grzegórzki, Kraków

Do Doktora trafiłam przez żylaki, które męczyły moje łydki. Lekarz stwierdził, że najlepsza będzie laseroterapia i faktycznie miał rację. Dzisiaj nie tylko nie bolą mnie nogi, ale także wyglądają one dużo dużo lepiej.
Opinia dodana przez: daria
USG Warszawa lekarz Marek Janisz

lekarz Marek Janisz

USG, Chirurg ogólny

wizyta już od 100

Diagnostyka I Leczenie Chorób Piersi. USG Piersi
ul. Grójecka 194

Odwiedzam Pana Doktora od kilku lat. Szczerze polecam. Jest profesjonalny, punktualny, tłumaczy wszystko w sposób zrozumiały i cierpliwie odpowiada na pytania. Bardzo ciepły i przyjazny człowiek. Usunął mi zmiany w piersi kilka lat temu, od tej pory systematycznie bada mnie i jestem spokojna o zdrowie. Jego klinika jest na najwyższym poziomie. Personel nawet przypomina telefonicznie o kolejnym terminie wizyt kontrolnych. Ceny są przystępne. Polecam dla profilaktyki albo leczenia.
Opinia dodana przez: Katarzyna

Centralny Szpital Kliniczny Ministerstwa Spraw Wewnętrznych i Administracji w Warszawie

Trafiłam na Panią doktor z polecenia znajomego i jestem bardzo zadowolona. Problemy z tarczycą mam od kilku lat i widzę, że w końcu uda mi się je pokonać dzięki pomocy pani doktor.
Opinia dodana przez: Donata
Proktolog Warszawa dr n. med. Krzysztof Szala

dr n. med. Krzysztof Szala

Proktolog, Chirurg onkolog

wizyta już od 70

SKJ CENTRUM MEDYCZNE
ul. Kosiarzy 35
02-953 Wilanów, Warszawa

Rozpaczliwie szukałam lekarza który wykona usg odbytu pod kątem diagnozy przetoki. Umówiłam się na taką wizytę u pana doktora , niemniej jednak po zbadaniu stwierdził że nie ma podstaw do obaw bo to nie przetoka a w związku z tym nie ma konieczności USG. Za wizytę razem z maścią którą zalecił i którą zakupiłam w recepcji jego kliniki zapłaciłam ok 280 zł. Za dwa zmuszona byłam udać się do innego ...
Opinia dodana przez: Iwona

lek. med. Rafał Szulc

Medycyna estetyczna, Chirurg onkolog

Zakład Biologii i Diagnostyki Eksperymentalnej Nowotworów
Hirszfelda 12
53-413 Wrocław