Biopsja Cienkoigłowa

Wolny termin: 21 Sie o 13:00. Sprawdź inny.
USG Warszawa dr n. med. Piotr Bednarski

Medycyna Dąb Warszawa
ul. Sienna 83 / wejście od ul. Żelaznej

Polecam tego lekarza, świetny specjalista, pełen zrozumienia. Postawiona diagnoza była bardzo trafiona i pozwoliła na szybkie rozwiązanie problemu.

Opinia dodana przez: Przemysław
Wolny termin: 31 Sie o 15:20. Sprawdź inny.
Internista Kraków dr n. med. Grzegorz Sokołowski

Intima Clinic
GRZEGÓRZECKA, 67c/u11
31-559 Grzegórzki, Kraków

Do Doktora trafiłam przez żylaki, które męczyły moje łydki. Lekarz stwierdził, że najlepsza będzie laseroterapia i faktycznie miał rację. Dzisiaj nie tylko nie bolą mnie nogi, ale także wyglądają one dużo dużo lepiej.

Opinia dodana przez: daria
Dermatolog Bytom dr Lidia Bednarska

Śląski Ośrodek Onkologii "Sanivitas" Sp. z o.o.
Plac Akademicki 15/6
41-902 Bytom

Bardzo mi pomogła. Polecam z serca. Wizyta bez pośpiechu cierpliwie wysłucha i dobrze doradzi. Bardzo profesjonalna i rzeczowa.

dr n. med. Maria Głowacka - Kulesz

Reumatolog, Rehabilitant

40-108 Katowice

W swoim długim zyciu nie spotkałam tak sympatycznego miłego ciepłego uprzejmego lekarza który za wszelką cenę chce pomagać chorym.Do końca życia będę wdzięczna za to co p.dr zrobiła dla mojego męża.Duży szacunek.Cieplutko pozdrawiam.R.C.

Opinia dodana przez: Rozalia

40-108 Katowice

Jestem niezwykle wdzięczna Panu doktorowi za Jego profesjonalizm w podejmowaniu trafnej diagnozy i decyzji o dalszym leczeniu . Poświęca on wiele uwagi pacjentom /opinia usłyszana od innych pacjentów /...Sama tego doświadczam przy każdej wizycie . Niezwykle ciepły , empatyczny lekarz o bardzo wysokiej kulturze osobistej . Poświęca wiele uwagi na rozmowę z pacjentem i słucha pacjenta z atiencją . Nikogo nie lekceweważy , chętnie pomaga , nie odsyła pacjentów , którzy są w potrzebie . Poświęca każdemu pacjentowi tyle czasu ile pacjent potrzebuje, nie pospiesza , nie upomina . Nawiązuje przyjazny kontakt z pacjentem . Bardzo uprzejmy i mądry doktor . W czasie leczenia wychodzi z wieloma propozycjami leczenia . Przekazuje wiedzę , którą pacjent powinien zdobyć po wizycie lekarskiej . Wspaniały człowiek . SERDECZNIE POLECAM

Opinia dodana przez: Małgorzata
Proktolog Warszawa dr n. med. Krzysztof Szala

dr n. med. Krzysztof Szala

Proktolog, Chirurg onkolog

SKJ CENTRUM MEDYCZNE
ul. Kosiarzy 35
02-953 Wilanów, Warszawa

Dr Szala jest świetnym lekarzem, który wysłucha pacjenta i w bezstresujacej atmosferze przeprowadzi zabieg. Jako były pacjent czuje sie zoobowiazany do wystawienia najwyższej opinii, gdyż bóle przeszły i czuje sie wspaniałe. Dziękuje!

Opinia dodana przez: M

Centralny Szpital Kliniczny Ministerstwa Spraw Wewnętrznych i Administracji w Warszawie

Trafiłam na Panią doktor z polecenia znajomego i jestem bardzo zadowolona. Problemy z tarczycą mam od kilku lat i widzę, że w końcu uda mi się je pokonać dzięki pomocy pani doktor.

Opinia dodana przez: Donata

40-108 Katowice

polecam z.n. Do PACJENTA, ZARÓWNO NA ODDZIALE SZPITALNYM, JAK i w PRZYCHODNI PODCHODZI BARDZO DELIKATNIE, KOMPRTETNIE ze ZNAWSTWEM. NA ODDZIALE NEUROLOGII, w CZELADZI, PANUJE WZORCOWY PORZĄDEK. Zofia Nowak

USG Warszawa lekarz Marek Janisz

Diagnostyka I Leczenie Chorób Piersi. USG Piersi
ul. Grójecka 194

Odwiedzam Pana Doktora od kilku lat. Szczerze polecam. Jest profesjonalny, punktualny, tłumaczy wszystko w sposób zrozumiały i cierpliwie odpowiada na pytania. Bardzo ciepły i przyjazny człowiek. Usunął mi zmiany w piersi kilka lat temu, od tej pory systematycznie bada mnie i jestem spokojna o zdrowie. Jego klinika jest na najwyższym poziomie. Personel nawet przypomina telefonicznie o kolejnym terminie wizyt kontrolnych. Ceny są przystępne. Polecam dla profilaktyki albo leczenia.

Opinia dodana przez: Katarzyna Śmietańska

NIEPUBLICZNY ZAKŁAD OPIEKI ZDROWOTNEJ TWOJE ZDROWIE
ul. Naftowa 11
41-200 Sosnowiec

Mało tych opinii i na dodatek anonimowe - łatwo krytykować nie podpisując się. Zastanawiam się na podstawie ilu wizyt u Pani doktor zostały wystawione. Jednej ? Każdy ma oczywiście prawo do swojej opinii i oczywiście nie neguję zamieszczonych, chociaż się z nimi nie zgadzam. Może przedmówcy trafili na gorszy dzień pediatry ? To też człowiek, nie zapominajmy o tym.
Podzielę się moją opinią:
Poznałam Panią doktor wielu lat temu. Trafiłam ...

Podzielę się moją opinią:
Poznałam Panią doktor wielu lat temu. Trafiłam do Niej z moimi dziećmi w czasach gdy jeszcze pracowała na Oddziale dziennym w Szpitalu dla dzieci w Będzinie. Dzieci były małe i alergiczne z napadami astmy. Chorowały w zasadzie non stop, a na dodatek młodszy syn chorował zawsze tak, że sam nie mógł odkrztuszać spływającej z nosa do gardła flegmy i trzeba było ją ściągać mechanicznie. Gdy musiał iść do szpitala tylko Pani doktor umiała się nim zaopiekować i poważnie potraktowała chorobę. Po wypisaniu z oddziału syn nadal pozostawał pod jej opieką i równolegle naszego wspaniałego alergologa, do którego jeździliśmy prywatnie, bo rokowania nie były ciekawe. Pani doktor zawsze bardzo dokładnie badała dzieci, zrobiła młodszemu synowi mnóstwo badań, w tym w kierunku mukowiscydozy, które na szczęście się nie potwierdziły. ZAWSZE była do naszej dyspozycji, w nagłych przypadkach mogliśmy zawsze zadzwonić i po umówieniu w nocy podjechać z chorym dzieckiem do szpitala na nebulizacje, odsysanie flegmy, inne konsultacje. Kilka razy podjechaliśmy też do niej do domu zabierając jej wolny czas i nie płacąc za to złotówki! Pani doktor zawsze świetnie współpracowała z nasza alergolożką i nigdy nie podważała kompetencji innych lekarzy specjalistów. Odnośnie kompetencji - nie znam drugiego pediatry, który poświęcałby by tyle czasu na dalsze doskonalenie umiejętności i specjalizację. W tej chwili nie mam kontaktu z panią doktor w poradni rodzinnej, ale chodziłam do poradni gastroenterologicznej w Klimontowie, w której przyjmuje ze starszym synem i tam także zawsze mogłam liczyć na uśmiech, zrozumienie i szukanie przyczyny choroby aż do skutku. Wiele tych "zawsze" w mojej opinii, ale właśnie tak to wyglądało na przestrzeni kilkunastu lat.
Fochy ? Brak kompetencji ? Nie słuchanie ? NIGDY nie poznałam pani doktor od takiej strony, może dlatego, że sama starałam się słuchać, miałam dla niej uśmiech i zrozumienie ?

Ja i moje dzieci zawdzięczamy Pani doktor Kasperczyk bardzo dużo dlatego postanowiłam się odezwać w tym wątku. To lekarz, którego będę polecać każdemu, zawsze.
Joanna K. / Będzin