Biopsja Endometrium

Wolny termin: jutro o 15:00. Sprawdź inny.
Ginekolog położnik Kraków lek. med. Dorota Niewęgłowska

lek. med. Dorota Niewęgłowska

31-559 Grzegórzki, Kraków

A ja chodzę do Pani Doroty na standardowe wizyty. Nie planuję jeszcze ciąży i na szczęście nie spotkały mnie konieczności żadnych poważniejszych zabiegów. Pani Dorota pilnuje terminowości moich badań, przepisuje mi tabletki i czuwa nad wszystkim co konieczne :)

Opinia dodana przez: Weronika
Wolny termin: jutro o 15:00. Sprawdź inny.
Medycyna estetyczna Kraków lek. med. Tomasz Basta

lek. med. Tomasz Basta

Medycyna estetyczna, Ginekolog położnik

31-559 Grzegórzki, Kraków

Przerośnięte wargi sromowe? Ja miałam straszny problem z wargami, przeszkadzały mi w najprostszych czynnościach i nie wiedziałam co mam z tym zrobić… Dziś jestem 3 miesiące po labio i jestem bardzo zadowolona. Dziewczyny! nie wyobrażam sobie znowu mieć ten problem. Bardzo polecam doktora Basta - przeprowadził zabieg mega profesjonalnie i gdyby trzeba było to poszłabym do niego z tym problemem jeszcze raz. No ale… już nie trzeba ;)

Opinia dodana przez: Renata
Wolny termin: jutro o 18:00. Sprawdź inny.
Ginekolog położnik Kraków lek. med. Iwona Gawron

lek. med. Iwona Gawron

31-559 Grzegórzki, Kraków

Przy porodzie potrafi wykazać się prawdziwym opanowaniem, dodaje otuchy i sprawia, że kobieta w tym ciężkim momencie czuje się po prostu bezpiecznie. Miałam ciążę zagrożoną i umierałam ze strachu. Wtedy przyszła Pani Iwona i wszystko się zmieniło. Urodziłam piękne i zdrowe dziecko.

Opinia dodana przez: Katarzyna
Wolny termin: 19 Lip o 14:20. Sprawdź inny.
Ginekolog położnik Kraków lek. med. Anna Horbaczewska

lek. med. Anna Horbaczewska

Ginekolog położnik, Ginekolog

31-559 Grzegórzki, Kraków

Do Pani Ani trafiłam z torbielą na jajniku. Gdy zrobiłam badania u pierwszego lepszego lekarza - byłam przerażona wynikiem. Stwierdziłam, że muszę pójść do specjalisty z prawdziwego zdarzenia bo po prostu umierałam ze strachu. Dzisiaj jestem nie tylko zdrowa, ale także urodziłam zdrowe i piękne dziecko.

Opinia dodana przez: Katarzyna
Wolny termin: 19 Lip o 14:20. Sprawdź inny.
Ginekolog położnik Kraków lekarz Paweł Orłowski

lekarz Paweł Orłowski

31-559 Grzegórzki, Kraków

Wolny termin: 20 Lip o 14:20. Sprawdź inny.
Ginekolog położnik Nowy Targ lekarz Łukasz Laskowicz

lekarz Łukasz Laskowicz

Podhalański Szpital Specjalistyczny im. Jana Pawła II w Nowym Targu
ulica Szpitalna 14
34-400 Nowy Targ

Wolny termin: 20 Lip o 15:30. Sprawdź inny.
Ginekolog położnik Kraków lekarz Anna Kij

lekarz Anna Kij

31-559 Grzegórzki, Kraków

Od wielu lat męczyłam się z zaburzeniami miesiączkowania. Bardzo ciężko żyło mi się nie wiedząc nigdy kiedy pojawi się miesiączka oraz jak długa i obfita będzie. Doktor jako pierwsza zastosowała odpowiednią terapię hormonalną. Do tej pory nikomu sie to nie udało.

Opinia dodana przez: daria
Wolny termin: 23 Lip o 15:00. Sprawdź inny.

Specjalistyczna Przychodnia Lekarska "Medivita"
ul. Rejtana 15
02-516 Mokotów, Warszawa

Pani Doktor jest bardzo miła, konkretna, odpowiada chętnie na wszystkie pytania, widać ze ma sporą wiedzę i doświadczenie. Polecam tego lekarza wszystkim!

Ginekolog położnik Kraków lek. med. Magdalena Lisak - Wilk

lek. med. Magdalena Lisak - Wilk

31-559 Grzegórzki, Kraków

Doktor! Najpierw: dziękuję :) A teraz opis historii: Moja diagnoza to była endometrioza. Przez nią nie tylko czułam się źle, ale także nie mogłam zajść w wymarzoną ciążę. Doktor przeprowadziła zabieg laparoskopowy. Sprawdzała także drożność moich jajników. Dzisiaj nie tylko nie cierpię, ale także jestem w ciąży.

USG dzieci Kraków lekarz Joanna Borzęcka - Klec

lekarz Joanna Borzęcka - Klec