Biopsja Gruboigłowa

USG Warszawa dr n. med. Piotr Bednarski

Medycyna Dąb Warszawa
ul. Sienna 83 / wejście od ul. Żelaznej

Polecam tego lekarza, świetny specjalista, pełen zrozumienia. Postawiona diagnoza była bardzo trafiona i pozwoliła na szybkie rozwiązanie problemu.
Opinia dodana przez: Przemysław
Dermatolog Bytom dr Lidia Bednarska

dr Lidia Bednarska

Dermatolog

wizyta już od 100

Plac Akademicki 15/6
41-902 Bytom

Bardzo mi pomogła. Polecam z serca. Wizyta bez pośpiechu cierpliwie wysłucha i dobrze doradzi. Bardzo profesjonalna i rzeczowa.
USG Warszawa lekarz Marek Janisz

lekarz Marek Janisz

USG, Chirurg ogólny

wizyta już od 100

Diagnostyka I Leczenie Chorób Piersi. USG Piersi
ul. Grójecka 194

Odwiedzam Pana Doktora od kilku lat. Szczerze polecam. Jest profesjonalny, punktualny, tłumaczy wszystko w sposób zrozumiały i cierpliwie odpowiada na pytania. Bardzo ciepły i przyjazny człowiek. Usunął mi zmiany w piersi kilka lat temu, od tej pory systematycznie bada mnie i jestem spokojna o zdrowie. Jego klinika jest na najwyższym poziomie. Personel nawet przypomina telefonicznie o kolejnym terminie wizyt kontrolnych. Ceny są przystępne. Polecam dla profilaktyki albo leczenia.
Opinia dodana przez: Katarzyna

dr n. med. Maria Głowacka - Kulesz

Reumatolog, Rehabilitant

40-108 Katowice

W swoim długim zyciu nie spotkałam tak sympatycznego miłego ciepłego uprzejmego lekarza który za wszelką cenę chce pomagać chorym.Do końca życia będę wdzięczna za to co p.dr zrobiła dla mojego męża.Duży szacunek.Cieplutko pozdrawiam.R.C.

Opinia dodana przez: Rozalia

40-108 Katowice

Jestem niezwykle wdzięczna Panu doktorowi za Jego profesjonalizm w podejmowaniu trafnej diagnozy i decyzji o dalszym leczeniu . Poświęca on wiele uwagi pacjentom /opinia usłyszana od innych pacjentów /...Sama tego doświadczam przy każdej wizycie . Niezwykle ciepły , empatyczny lekarz o bardzo wysokiej kulturze osobistej . Poświęca wiele uwagi na rozmowę z pacjentem i słucha pacjenta z atiencją . Nikogo nie lekceweważy , chętnie pomaga , nie odsyła pacjentów , ...
Opinia dodana przez: Małgorzata
Proktolog Warszawa dr n. med. Krzysztof Szala

dr n. med. Krzysztof Szala

Proktolog, Chirurg onkolog

wizyta już od 70

SKJ CENTRUM MEDYCZNE
ul. Kosiarzy 35
02-953 Wilanów, Warszawa

Dr Szala jest świetnym lekarzem, który wysłucha pacjenta i w bezstresujacej atmosferze przeprowadzi zabieg. Jako były pacjent czuje sie zoobowiazany do wystawienia najwyższej opinii, gdyż bóle przeszły i czuje sie wspaniałe. Dziękuje!
Opinia dodana przez: M

40-108 Katowice

polecam z.n. Do PACJENTA, ZARÓWNO NA ODDZIALE SZPITALNYM, JAK i w PRZYCHODNI PODCHODZI BARDZO DELIKATNIE, KOMPRTETNIE ze ZNAWSTWEM. NA ODDZIALE NEUROLOGII, w CZELADZI, PANUJE WZORCOWY PORZĄDEK. Zofia Nowak

NIEPUBLICZNY ZAKŁAD OPIEKI ZDROWOTNEJ TWOJE ZDROWIE
ul. Naftowa 11
41-200 Sosnowiec

Mało tych opinii i na dodatek anonimowe - łatwo krytykować nie podpisując się. Zastanawiam się na podstawie ilu wizyt u Pani doktor zostały wystawione. Jednej ? Każdy ma oczywiście prawo do swojej opinii i oczywiście nie neguję zamieszczonych, chociaż się z nimi nie zgadzam. Może przedmówcy trafili na gorszy dzień pediatry ? To też człowiek, nie zapominajmy o tym.
Podzielę się moją opinią:
Poznałam Panią doktor wielu lat temu. Trafiłam ...
Chirurg ogólny Zabrze lek. med. Rafał Boczej

lek. med. Rafał Boczej

Chirurg ogólny, Chirurg naczyniowy

św. Barbary 1
41-800 Zabrze

" lekarz profesjonalny, ale nie zbyt uprzejmy
nie tlumaczy pacjentowi historii choroby,
nie polecam, trudno obdarzyc takiego czlowieka swoim zaufaniem."
Opinia dodana przez: Ania

św. Barbary 1