Blandyna Wojańska

Lekarz orzecznik ZUS

1,6

Tragedia. Najgorsza psychiatrka na, którą trafiłem w życiu. Zero profesjonalizmu, kultury i empatii. Od wejścia pani Bladyna przywitała mnie obrażona twarzą. Zaczęła zadawać pytania w bardzo grubiański sposób. Zero kontaktu wzrokowego. Pani ewidentnie została psychiatra jedynie ze względu na korzyści finansowe. Ma ona za grosz empatii i tragiczne podejście do pacjenta. Pani Bojańska powiedziała mi, że „ pają państwo za duże oczekiwania“, kiedy poprosiłem o skierowanie na terapię. Zaczęła ona również kwestionować przypisana przez poprzedniego psychiatrę dawkę leków. Chciałbym ostrzec wszystkich przed ta kobieta, radzę omijać szerokim łukiem i znaleźć jakaś empatyczna i profesjonalna osobę, która nie minęła się z powołaniem.

Pani "doktor" to psychiatra rodem wyjęty z filmu "Lot nad kukułczym gniazdem". Jej zachowanie jako orzecznika, jak przewidywalne - zus ma odwalić pacjenta. Natomiast jej zachowanie, poziom kultury, kompetencji jako lekarza kwalifikuje się do odebrania prawa do wykonywania zawodu lekarza. Lekarz, nawet jeśli to orzecznik czyli pracownik zus, ślubuje przede wszystkim nie szkodzić. Każdemu, kto miał z tą panią kontakt, poczuł się poniżony, obrażony polecam skargę do Wielkopolskiej Izby Lekarskiej.

Wizyta u tej pani bo trudno nazwać ja lekarzem była bardzo nieprzyjemna delikatnie mowiac.Brak kultury poszanowania dla pacjenta (bardzo się dziwie Zus-owi ze zatrudnia takie osoby ,chyba że pracuje za darmo). Nawet nie przejrzała całej mojej dokumentacji medycznej ,bo tak jak piszą inni pacjenci nie została podana do rączki.Jestem po covidzie z powikłaniami, mam braki pamięci, problemy krążeniowe itp. Jestem pod opieką lekarzy i to nie jednego .A pani Wolańska do mnie zwróciła sie ze słowami ze mam jej udowodnić ze jestem chory , i to mówi lekarz ,który nie przeczytał nawet opini innych lekarzy ? Kazala sciagnac maseczke ,nie uszanowala nawet tego ze ja chcialem ja miec zalozona.po drugie co.ta pania obchodzi ze mam tatuaz, to chyba moja osobista sprawa .Omijajcie ta panią szerokim łukiem a jak możecie zmieniajcie lekarza w Zusie .Uzdrowicielka w 5 minut na papierze bo w rzeczywistości nic mi w chorobach to nie pomogło .wręcz przeciwnie zdołowała mnie totalnie,czułem się jak zgnieciony człowiek i tak postępuje lekarz psychiatra? Za żadne skarby nie będę korzystał z jej porad,chyba ona sama potrzebuje porady innego lekarza. P.s szkoda ze trzeba wstawić nawet jedna kropkę ale to nie jest moje odczucie co.do wizyty u tej pani. Na wszystkich opiniach wpisuje Zero .

Wizyta na komisji lekarskiej przeprowadzonej przez Wojańską. Nakaz pierwszy. - Proszę ściągnąć maseczkę! Pytanie pierwsze: - Dlaczego pas sie nie ogolił? Nakaz drugi: - Proszę rozebrać się do bielizny. Pytanie drugie: - Skąd tatuaż na brzuchu (jedyny jaki mam)? Nakaz trzeci: - Proszę przespacerować się na piętach, póżniej palcach, zrobić przysiad, złączyć stopy i kolejny przysiad. Rece na boki, odchylić głowę do tyłu, na mostek, poruszać palcami... Szkolny W-F. Pytanie trzecie: - Coś pana boli? - Fizycznie? Wiele rzeczy, ale nie w tej sprawie tu przyszedłem. NAKAZ I PYTANIE ostatnie: ...

Wizyta na komisji lekarskiej przeprowadzonej przez Wojańską.

Nakaz pierwszy.
- Proszę ściągnąć maseczkę!
Pytanie pierwsze:
- Dlaczego pas sie nie ogolił?

Nakaz drugi:
- Proszę rozebrać się do bielizny.
Pytanie drugie:
- Skąd tatuaż na brzuchu (jedyny jaki mam)?

Nakaz trzeci:
Szkolny W-F.
Pytanie trzecie:
- Coś pana boli?
- Fizycznie? Wiele rzeczy, ale nie w tej sprawie tu przyszedłem.

NAKAZ I PYTANIE ostatnie:
- Był pan w zamknięty w szpitalu psychiatrycznym, bo bez tego nie rozumiem jak można było zdiagnozować u pana chorobę.

Moim zdaniem "fenomen"!

Pani lekarz tragiczne, teksty do pacjenta w stylu „takie jest życie, trudno”. Nieprofesjonalne podejście. Wyszłam z gorszym samopoczuciem niż weszłam. Wizyta w prywatnym centrum, nie polecam. Omijać !

Szkoda ,że nie można wyzerować gwiazdek , ponieważ nie zasługuje na ani jedną. Mnie próbie samobójczej, z depresją zapytała:” nie wstydzi się Pani?”. W dokumentacje nawet nie zajrzała. Pytania były zadawane jakbym była na komisji wojskowej a nie lekarskiej! Przykre

Szłam dziś do ZUS przerażona negatywnymi opiniami o pani doktor, ale na szczęście się nie sprawdziły. Dr Wojańska była uprzejma, spokojna i staranna. Zadała dużo konkretnych pytań, nie bagatelizowała mojej choroby. Nikt nie kazał mi się rozbierać :) Czuję gigantyczną ulgę :))

Nie polecam.wizyta w prywatnym centrum.Zero empatii, mam wrażenie że kobieta mnie wogole nie słuchała.

Żałuję, że nie przeczytałem opinii przed wizytą. Zaznaczam, że wizyta PRYWATNA, nie komisja ZUS. Kompetencje zerowe, kultura osobista bardzo niska, zniechęcające zachowanie podczas badania. Polecam poszukać innego specjalisty, strata pieniędzy i czasu.

Trafiłam do Pani Doktor trochę przypadkowo. Już po pierwszej wizycie byłam bardzo mile zaskoczona gdyż samo podejście do mnie dodało mi otuchy. Zostałam wysłuchana i zdiagnozowana Po wielu latach błąkania się od specjalisty do specjalisty trafiłam na osobę kompetentną i empatyczną . Jestem nareszcie prawidłowo prowadzona przez Lekarza który jest moim wsparciem. Polecam!!!