lekarz Blanka Skrzypkowska-Brancewicz

Psychiatra

Bardzo dobry lekarz, wiedza, doświadczenie, życzliwa, ale konkretna osoba, nie wieje chłodem zdystansowanego profesjonalisty-analityka. Bardzo dobra organizacja sekretariatu. Jeśli doktor nie ma zawsze zadzwonią. Na wizycie mam wrażenie, że Doktor pamięta co było na poprzednich wizytach.

fantastyczny lekarz i człowiek, który z ogromną empatią podchodzi do problemu pacjenta

Pani Doktor jest najlepsza.Posiada wiedzę i doświadczenie. Jest pełna empatii i zrozumienia.

Kompleksowo podchodzi do zdrowia człowieka jako pacjenta, niezmiernie życzliwa, wielka inteligencja i humor.

Długo się czeka ale warto. Polecona przez znajomych.

Długo się czeka ale warto. Polecona przez znajomych.

Przede wszystkim Człowiek, a poza tym - wspaniały lekarz. Wielokrotnie widziałam, jak jeszcze godzinę, dwie po zakończeniu oficjalnego czasu pracy - nadal pacjenci czekają pod drzwiami, bo wiedzą,że ich przyjmie. Nawet na prywatnych wizytach lekarskich nie badają tak troskliwie i nie drążą problemów chorego z takim zacięciem. Mówiąc językiem allego - woelki pozytyw!

dosknaly lekarz'kompetenty,wzbudza zaufanie,jestem bardzo zadowolona z leczenia

dosknaly lekarz'kompetenty,wzbudza zaufanie,jestem bardzo zadowolona z leczenia

Pani doktór jedyna w swoim rodzaju.Leczyłam się przez kilka lat u innych lekarzy.Dopiero jak trafiłam do p.doktor Brancewicz,postawiła trafna diagnozę.Dzisiaj jestem szczęśliwa i bardzo wdzięczna za leczenie mnie.Polecam całym sercem.