lekarz Błażej Ciesielski

1,6
1,5
1,6
1,5

Lekarz nieuprzejmy, arogancki. Nie ma podejścia ani do dzieci, ani do ich rodziców. Próbuje za wszelką cenę obrazić pacjenta. Nie polecam.

Nie polecam. Arogancki typ,bez podejścia do dzieci, nawet na dziecko nie spojrzał. Właściwie wizyty się nie odbyła. Natomiast padło bardzo dużo niepotrzebnych słów i stwierdzeń które w ogóle nie powinny pojawić się na wizycie u lekarza min. Pani jest nienormalna. Nikogo Pani zdanie nie obchodzi. Nikt Pani o zdanie nie pyta. Pani ma się dostosować. To Pani obowiązek.Skąd się Pani wzięła z tej ulicy..... I tu adres pod którym mieszkam. Do tego poważnie decyzji i kompetencji innych lekarzy. Pacjenci wychodzili z gabinetu trzaskając drzwiami lub ze łzami w oczach. Poziom zero. Brak słów.

Dwa razy z dziećmi byłam u doktora z podcięciem wędzidełka, konkretny lekarz, szybko zrobione, nam nic złego ani ośmieszającego czy głupiego nie powiedział ani nie sugerował. Wręcz żartowaliśmy sobie. Polecam.

Lekarz nieuprzejmie traktuje. Arogancki, bezczelny minął się z powołaniem. Zero podejścia do dziecka podważa opinie innego lekarza jak i rodzica. Traktuje rodziców jak takie Zero! Nie polecam nikomu człowiek wychodzi z gabinetu i czuję się jak takie NIC! Chyba nie pownien być LEKARZEM! JESZCZE nigdy nie przeżyłem takiego upokorzenia

Człowiek nie nadający się na stanowisko lekarza. Próbował ośmieszyć nie tylko mnie i partnera ale również dwójkę innych lekarzy kierujących do niego. Napewno nie wrócę do tej osoby bo ciężko nadać temu Pani miano lekarze. Nie polecam.

Bardzo nie miła osoba niepotrzebne docinki z jego strony poczułam się poniżona jak by ktoś zmieszał mnie z błotem. Widać że nie lubi pracować z ludźmi więc dlaczego taki zawód. Ostrzegam innych nie polecam.

Arogancki, nieuprzejmy, minął się z powołaniem, podczas obydwu wizyt kierował do mnie niestosowne uwagi. Podważał opinie innych lekarzy i ubliżał gdy skorzystałam z prywatnych usług innego. Podczas ostatniej wizyty nawet nie spojrzał na dziecko, ale za to żywiołowo zainteresował się skąd pochodzę i komentował sytuacje w moim kraju jak rasowy cham. Gdy podniesionym głosem przekazałam temu prostakowi co o nim myślę oraz że napisze na niego skargę oświadczył, iż ja mogę sobie pisać do kogo chce, do samego Boga. Wyszłam z dzieckiem trzaskając drzwiami tak że pół Leszna usłyszało.

Witam. Mojemu synkowi zanikalo jąderko, na wizycie na NFZ nie zauważył problemu, wręcz ośmielił się powiedzieć że śnią mi się wielkie jaja!!!! Po tygodniu poszłam znów prywatnie, pan doktor mnie nie pamiętał, zbadał syna i pogratulował mi spostrzegawczości i od razu skierował nas do Gostynia na pilną operację, po której się okazało że jeszcze trochę czasu i nie byłoby już co ratować! Lekarz nieuprzejmy, naśmiewający się ze wszystkiego!!!! Nie polecam!!!

Powiem krótko to nie lekarz tylko cham, nie spotkałam jeszcze tak wrednego lekarza. Nie polecam nikomu.

Umowilam wizyte u Pana doktora i dopiero chwile przed wyjazdem wpadlo mi do glowy aby poczytac opinie na jego temat. Przerazilam sie i chcialam wrecz odwolac wizyte. Zwlaszcza dlatego ze wiekszosc wpisow jest o tym jaki to doktor niemily, bez podejscia do dzieci itp itd. Bałam się, ze syn sie zrazi i dopiero bedzie problem. Ku mojemu zdziwieniu Pan doktor był przesympatyczny, cierpliwy, rzeczowo odpowiadal na pytania. Dodam ze wizyta w ramach NFZ.