prof. dr hab. n. med. Błażej Misiakprof. dr hab. n. med. Błażej Misiak - zdjęcie profilowezdjęcie #1zdjęcie #2zdjęcie #3

prof. dr hab. n. med. Błażej Misiak

Psychiatra

Kierownik Katedry i Kliniki Psychiatrii Uniwersytetu Medycznego we Wrocławiu.

Kierownik Katedry i Kliniki Psychiatrii Uniwersytetu Medycznego we Wrocławiu.
Jestem specjalistą psychiatrii, profesorem nauk medycznych i nauk o zdrowiu. Doświadczenie zawodowe zdobywałem pracując w oddziałach stacjonarnych i dziennych Dolnośląskiego Centrum Zdrowia Psychicznego we Wrocławiu, szpitala w Ostrowie Wielkopolskim oraz 4 Wojskowego Szpitala Klinicznego z Polikliniką we Wrocławiu a także poradni zdrowia psychicznego.

Pracę kliniczną łączę z zainteresowaniami naukowymi psychiatrią. Jestem autorem kilkudziesięciu publikacji z zakresu psychiatrii. Obecnie pracuję także w Katedrze Psychiatrii Uniwersytetu Medycznego we Wrocławiu, gdzie jestem Kierownikiem Zakładu Psychiatrii Konsultacyjnej i Badań Neurobiologicznych i naukowo zajmuję się biologicznymi uwarunkowaniami zaburzeń psychicznych.

W 2019 r. zostałem powołany w skład Rady Młodych Ekspertów ds. psychiatrii przy Rzeczniku Praw Pacjenta. Jestem członkiem Europejskiego Towarzystwa Neuropsychofarmakologii (ECNP). Prowadzę konsultacje psychiatryczne również w języku angielskim oraz konsultacje online.

Dobrego psychiatrę nie tak łatwo znaleźć, a ten jest naprawdę dobry. Trafna diagnoza w krótkim czasie. Wcześniej byłam u innego, na którego zmarnowałam zbyt dużo czasu. Polecam p.Błażeja!

Wspaniały lekarz, profesjonalne podejście, wszystko dokładnie zostało mi wyjaśnione. Bardzo polecam!

Bardzo empatyczny i mądry lekarz. Kilka miesięcy temu miałem z Panem Profesorem pierwszy kontakt, Jego empatia do chorej osoby połączona z wiedzą oraz doświadczeniem sprawiły że Pan Doktor Błażej Misiak zdobył moje zaufanie. Minione kilka miesięcy leczenia potwierdzają moją - wtedy - w wielkim stresie podjętą decyzję, że była słuszna.

Bardzo empatyczny i mądry lekarz.

Pan Błażej nie potrafił zdiagnozować mojej psychozy na wizycie. Nie reagował na zgłaszane przeze mnie problemy z pogarszającym się samopoczuciem, przez co wylądowałam po próbie samobójczej w szpitalu. Po powrocie przekazał swoje niezadowolenie z tego tytułu.

Lekarz kompletnie zignorował moje 2 pilne emaile, które do niego wysłałem. Jestem byłym pacjentem, było ok, dobrał dobrze leki, choć raz zapomniał leków jakie przyjmowałem i często czekałem półgodziny lub godzinę dłużej. Miałem odwołany lot poza eu, nie miałem leków po tygodniu, z racji tego ze nie mozna ich ostawiac nagle (pregabalina), a w lokalnej aptece nie mieli, wiec Aptekarka wydała mi benzodiazepiny bez recepty choc są na recepte, ktore nie wiem czy moglem i w jakich dawkach przyjmować z obecnymi lekam.