lekarz Bogdan Adler

Zdecydowanie ODRADZAM !!! Trafiłam do dr Bogdana Adlera ze skierowaniem od pediatry (wypełniona krwią pozabiegowa zmiana). Dopisek na skierowaniu "pilne". Niestety dziecko nie otrzymało od dr. Bogdana Adlera stosownej pomocy. Lekarz przeznaczył czas wizyty na podważanie zasadności dopisku "pilne". Rzucając o biurko swoją pieczątką (w jego przekonaniu będącą gwarantem jego "kompetencji"), stwierdził, że w swej karierze (cóż za nieadekwatne określenie) tylko raz spotkał się z przypadkiem zasługującym na miano pilne. Itd. itd - wszystko w odrażający sposób wykrzyczane. Nadmienię, że lekarz nawet nie zerknął na "przedmiot wizyty" (zresztą córka zestresowana ...

Zdecydowanie ODRADZAM !!!
Niestety dziecko nie otrzymało od dr. Bogdana Adlera stosownej pomocy. Lekarz przeznaczył czas wizyty na podważanie zasadności dopisku "pilne". Rzucając o biurko swoją pieczątką (w jego przekonaniu będącą gwarantem jego "kompetencji"), stwierdził, że w swej karierze (cóż za nieadekwatne określenie) tylko raz spotkał się z przypadkiem zasługującym na miano pilne. Itd. itd - wszystko w odrażający sposób wykrzyczane. Nadmienię, że lekarz nawet nie zerknął na "przedmiot wizyty" (zresztą córka zestresowana sytuacją i przestraszona dodatkowo zaskakującymi krzykami, ukryła się za mną).
Ostatecznie, jeszcze tego samego dnia trafiłyśmy do szpitala, gdzie w NORMALNYCH warunkach, inny rozumiejący swoją rolę chirurg, wykonał stosowny zabieg.
NIE POLECAM ani jako "niosącego pomoc lekarza", ani jako człowieka.