dr n. med. Bogdan Badowski

Gastrolog, Proktolog, Chirurg ogólny

Bardzo dobry lekarz! Godny polecenia! Podejście do pacjenta bardzo dobre i bezpośrednie. Mnie bardzo pomógł, gdy pracował w Przychodni na ul. Skarbowej. Wyrazy szacunku i uznania dla dla dr B.Badowskiego!!!!! Wyrazy uznania dla

Bardzo dobry lekarz! Godny polecenia!
Wyrazy szacunku i uznania dla dla dr B.Badowskiego!!!!!
Wyrazy uznania dla

W latach 1997 i 1998 dr Badowski usunął mi 2 polipy podczas 2 rektoskopii . Pierwszy był 3 stopnia, a drugi 2 stopnia . Dzięki temu uniknąłem raka.

Mogę tylko powiedzieć, ze od dziś nie boję się gastroskopii i będę go polecała znajomym !

Moja Mama była wieloletnia pacjentka doktora Badowskiego, jednak kiedy zgłosiła sie do niego z niepokojacymi objawami, w badaniu palpacyjnym nie rozpoznał znaczaco powiekszonej watroby ( juz z licznymi przezutami), nie skojarzył ze soba również innych objawów świadczących ostatecznie o zaawansowanym raku jelita grubego. Mama zmarła kilka miesięcy po wizycie u dr. Lekarze, którzy zajmowali się później leczeniem Mamy, nie byli w stanie zrozumiec jakim cudem dr Badowski mógł nie stwierdzić ewidentnych zmian w wątrobie, która już wtedy była trzykrotnie wieksza. Może dr Badowski jest w stanie wykonać poprawna gastroskopię ale ...

Może dr Badowski jest w stanie wykonać poprawna gastroskopię ale definitywnie odradzam Państwu jakiekolwiek poważniejsze leczenie się u niego.

Piszecie tu państwo o dr Badowskim w samych superlatywach.Prawdopodobnie mieliście wiele szczęscia trafiając do dr w stanie niezaawansowanej choroby lub stosunkowo prostym do rozpoznania i leczenia. Moja Mama nie miala tyle szczęćia, była wieloletnia pacjentka doktora Badowskiego, jednak kiedy zgłosiła sie do niego z niepokojącymi objawami, w badaniu palpacyjnym nie rozpoznał znaczaco powiekszonej watroby ( juz z licznymi przerzutami), nie skojarzył ze soba również innych objawów świadczących ostatecznie o zaawansowanym raku jelita grubego. Mama zmarła kilka miesięcy po wizycie u dr. Lekarze, którzy zajmowali się później leczeniem Mamy, nie byli ...

Moja Mama nie miala tyle szczęćia, była wieloletnia pacjentka doktora Badowskiego, jednak kiedy zgłosiła sie do niego z niepokojącymi objawami, w badaniu palpacyjnym nie rozpoznał znaczaco powiekszonej watroby ( juz z licznymi przerzutami), nie skojarzył ze soba również innych objawów świadczących ostatecznie o zaawansowanym raku jelita grubego. Mama zmarła kilka miesięcy po wizycie u dr. Lekarze, którzy zajmowali się później leczeniem Mamy, nie byli w stanie zrozumiec jakim cudem dr Badowski mógł nie stwierdzić ewidentnych zmian w wątrobie, która już wtedy była trzykrotnie wieksza.

moja 4 gastroskopia i wreszcie zrobiona fachowo i bezboleśnie. Miła atmosfera mimo że wizyta nie była prywatna a niestety nieczęsto sie zdarza aby lekarz w publicznym gabinecie bez $$ był miły.

dokladnie rok temu mialam przyjemnosc isc do dr Badowskiego, poszlam z polecenia znajomego, ktorego wyleczyl. Na wlasny koszt wczesniej zrobilam badania z ktorych nic nie wynikalo, a juz na pewno nie candydoza i nie helicobacter. Na gastroskopii wyszla nadzerka sciany zoladka, przepisal lek o nazwie helicid i plyn oslaniajacy. Zazywalam 6mscy i nic nie pomoglo. Mialam sie zglosic w minione wakacje, ale nie wiedzialam czy isc czy nie do tego samego lekarza. Owszem mily, aczkolwiek czasu mial nie wiele wiec nie wiem na ile ta wizyta byla miarodajna. Samo badanie jak teraz mysle znosne, choc wywolalo u mnie placz, stres, spiecie. No do milych nie nalezy gastroskopia, a byla to moja pierwsza w wieku 28lat. Nadzerka dla niego wynikiem nadmiernego stresu co sie u mlodych zdarza, tak stwierdzil. Problemy dalej sa mniejsze jelsi trzymam sie diety, ale obawiam sie ze mogloby z niedoleczenia wyjsc cos powazniejszego. Mam skierowanie do niego tym razem i wybieram sie znow na wizyte, nie mam zamiaru tylu pieniedzy wydawac, jesli leki ktore przepisuje nie skutkuja; a na badania wydalam mnostwo a on zadnych nie zlecil.

Bałam się jak nie wiem co wizyty u gastrologa na szczęście nie miałam robionej gastroskopii, lekarz ten przepisał mi leki bez robienia gastroskopii, nie wiem czy to dobrze czy źle ?,wzbudza zaufanie , więc stwierdziłam że zna się na tym co robi . Stwierdził że niema co niepotrzebnie ( jak na razie)robić tego zabiegu , ale jak leki nie pomogą to niestety gastroskopia murowana :( tylko że teraz już wiem że na pewno pójdę na to badanie do właśnie tego lekarza nawet jakbym miała iść prywatnie , naprawdę polecam , miły, wesoły,stwarza luźną atmosferę , traktuje pacjęta jak człowieka a nie jak intruza i w 100 procentach się zgadzam jeżeli chodzi o podejście psychologiczne - aż zadziwiające.Polecam....

Fachowiec jakich mało. Po prostu: leczy ludzi.

Fachowiec jakich mało. Po prostu: leczy ludzi.

Doskonały lekarz. Narazie jestem tylko po wizycie i mam nadzieje ze diagnoza i leczenie się sprawdzi. Pan doktor jest bardzo miły, zna się na rzeczy i co najwazniejsze dokladnie objasnia chorobe i proces jej leczenia jak również przepisywane lekarstwa.