dr n. med. Bogdan Dubiński

EKG, Internista, Wizyty domowe

Jestem nowym pacjentem Pana doktora. Od czasu pierwszej diagnozy zajmuje się mną i choroba bardzo szczegółowo. Po wizytach u wielu lekarzy wskazał właściwą diagnozę oraz leczenie. Cały okres bardzo interesował się moim przypadkiem. Jest nie tylko bardzo dobrym lekarzem, ale i człowiekiem. Jestem bardzo wdzięczny i każdemu polecam Pana doktora. Jestem szczęśliwy ze na niego trafiłem. Wszystkie zlecone badania potwierdziły diagnozę. Dziękuje.

Szkoda,ze tak rzadko mozna spotkac lekarza ,ktory rzeczywiscie interesyje sie problemem pacjenta I stara mu sie dobrac stosowne leki.

Jestem tak mile zaskoczona wiedza i stosunkiem do pacjenta, ze postanowilam po raz pierwszy wystawic opinie w internecie. mam pare przewleklych schorzen, a teraz doszla mi infekcja Helicobakter pyroli na ktora internista w VICIE przepisal mi penicyline (na ktora jestem uczulona) i wskazal jdzenie ''maslanego pieczywa'' i cieleciny (jestem wgetarianka od wielu lat). W przeciwienstwie do lekarki z VITY pan doktor Dubinski slucha pacjenta, potrafi tez doradzic suplementy ktore dzialaja prawidlowo, wytlumaczyc dokladnie jak i DLACZEGO stotsowac leki. W tym miesiacu mialam 10 wizyt u specjalistow, ale dopiero wiziyta pana doktora Dubinskiego dodala mi otuchy i przyczynila sie do pelniejszego zrozumienia problemu.
Polecam! ( Podana cena to wizyta prywatna w niedziele, w domu pacjenta)

Świetny lekarz. Kompetentny, życzliwy, taktowny, cierpliwy, uśmiechnięty, widac że lubi swoją pracę i pasjonuje się nią. Zaryzykuję nawet stwierdzenie, że warto było zachorowac, żeby poznac tak wartościowego człowieka:-). Oby więcej takich lekarzy! I.K.

I.K.