lekarz Bogdan Goliński

Polecam, lekarz jest profesjonalny j uprzejmy. Badania są wykonywane dokładnie i bez boleśnie. Lekarz odpowiada na wszystkie pytania rozbudowując wypowiedz

Polecam pana doktora. Dba o zdrowie pacjenta, nie przepisuje lekarstw w ciemno, robi szczegółowe badania, monitoruje stan zdrowia, informuje o celowości i kompleksowości badań. Polecam:)

Godny polecenia doktor urodzilam dwie córeczki i w obydwu przypadkach przez cesarskie cięcie które robił dr.Goliński.Jedyna wada to kolejki ale warto czekać.

Kilka lat wizyt. Wniosek że jest to fabryka. Takie kolejki to za butami dawniej były albo za nie wiadomo czym. Gdy ciążę są fizjologiczne to jest ok. Ale gdy są problemy to zaczynają się schody. To się nie wie, to tu się nie da, do krakowa trzeba jechać. A przy tym zero pomocy w nawiązaniu kontaktu gdzie indziej. Wszystko na własną rękę trzeba szukać. I ostatnia rzecz która mnie do tej pory denerwuje. Usłyszałam że jestem w ciąży ale nie bije serce i zarodek jest zniekształcony. I tak przez 3 usg co kilka dni. Hormony rosną a doktor nie widzi serca. Tygodnie też już odpowiednie. I tak jakby niewypowiedziane pytanie zawisło w powietrzu. Dobrze że pojechałam gdzie indziej i dziś moja córka ma już pół roku i dobrze się rozwija. Dochodzę do wniosku że pan doktor nie lubi pacjentek które chcą mieć więcej dzieci. Smutny wniosek się mi nasuwa.

u tego lekarza to jest fabryka ludzi nawet sa tak dni ze ich ze 100 przyjmnie

u tego lekarza to jest fabryka ludzi nawet sa tak dni ze ich ze 100 przyjmnie

Brak mi slow zeby opisac tego lekarza.Liczy sie dla niego tylko kasa,a jego gabinet to hurtownia do ktorej przyciaga pacjentki swoja uprzejmoscia.Zdecydowanie zaluje ze do niego chodzilam w czasie ciazy

polecam tego lekarza, rodziłam przy dr Golińskim i było wszysto ok, jest kompetentny i uprzejmy a przy tym taktowny. Wkr€dce będę rodzić drugie dziecko i też chcę żeby dr Goliński był przy porodzie