lek. dent. Bogdan Grochowski

Chirurg stomatolog, Stomatolog

Jestem szczerze rozczarowana tym lekarzem. Poszłam do niego bo przeczytałam o nim wiele pozytywnych opinii. Na wizycie leczył mi ząb. Jeszcze tego samego dnia zaczął mnie boleć. Więc za kilka dni ponownie poszłam do doktora Grochowskiego. Stwierdził że to wcale nie ząb mnie boli tylko kieszonka przy dziąśle i włożył mi w nią jakieś lekarstwo. Nic to nie pomogło, w przeciągu kolejnych kilku dni wypadło wypełnienie z tego zęba. Poszłam już do innego lekarza. I tam szybko okazało się czemu ząb mnie boli i czemu wypadło wypełnienie - BO UBYTEK NIE ZOSTAŁ DOKŁADNIE OPRACOWANY i zostało jeszcze dużo próchnicy. U doktora Grochowskiego straciłam tylko czas i pieniądze, nie wspominając o bólu. Teraz ten sam ubytek muszę leczyć znowu i znowu za to płacić.

Oceniam przychodnię również bardzo wysoko. Pan dr Grochowski jest wspaniałym , życzliwym człowiekiem. Jest lekarzem z powołania. Korzystam z usług tej przychodni już kilka lat i naprawdę gorąco polecam.

Jestem bardzo zadowolona, że zdecydowałam się na skorzystanie z usług świadczonych w tej przychodni. Wszyscy pracownicy są życzliwi i pomocni, jednak szczególnie chciałabym wyrazić swój zachwyt osobą pana doktora Grochowskiego. Pan doktor wykonuje swoją pracę bardzo profesjonalnie, z pasją i zaangażowaniem. Jest opanowany, zdecydowany, świadomy, a co więcej jest niesamowicie serdecznym człowiekiem. Pan doktor usuwał mi dolne ósemi. W moim przypadku był to zabieg dość skomplikowany, gdyż okazałe zęby były głeboko osadzone wewnątrz dziąłsła, mocno ściśnięte z jednej strony przez siódemki a z drugiej przez kość. Pierwszy zabieg był totalnie bezbolesny, natomiast przy drugim pojawiał się dokuczliwy ból we wrażliwych miejscach. Pan doktor szybko odpowiadał na moją reakcję, a nie wyciągał zęba "na siłę". Ekstrakcje górych zębów również powierzę panu doktorowi, ponieważ mam do niego pełne zaufanie. Gorąco polecam!

Pan Doktor jest sumienny, odpowiedzialny, kompetentny zaangażowany, z szacunkiem traktuje pacjentów! Szczerze polecam!

Uwielbiam tego lekarza! Jest bardzo kompetentny i wyrozumiały. Ma świetne podejście do dzieci! Bardzo polecam! Przyjmuje tylko prywatnie z tego co wiem

Uwielbiam tego lekarza! Jest bardzo kompetentny i wyrozumiały.