dr n. med. Bogdan Jurasz

Urolog

Kiedyś wzbudził ogromne zaufanie. Załatwił łóżko w szpitalu, namówił na zabieg, który ze względu na stan chorej nie powinien przeprowadzić. Nie mam dobrych skojarzeń. Nie wiem jak teraz, ale zapamiętałam Pana Dr jako lekarza który nadstawia kieszeń.

Niesamowity lekarz. Po wcześniejszych wizytach u dwóch innych urologów, dopiero on naprawdę odkrył co trzeba leczyć. Zrobił wszystkie możliwe badania na miejscu i rozmawiał sobie ze mną przez PONAD PÓŁ GODZINY, rysując na kartkach co, jak i gdzie. :D Najlepszy lekarz u jakiego kiedykolwiek byłem. ^^

Najlepszy lekarz u jakiego kiedykolwiek byłem. ^^

Wspanialy czlowiek i lekarz! oby wiecej takich

Wspanialy czlowiek i lekarz! oby wiecej takich

Wspanialy lekarz i czlowiek. Znakomity fachowiec niestety nie czesto spotyka sie takiego lekarza. Nigdy nie odmowil wizyty domowej NIGDY!!! nawet w dniach wolnych!!! Udziela kompetentnych informacji i rokowaniach. Jesli ktos szuka lekarza czlowieka to moge tylko polecic.

Lekarz o wielkim sercu,miły,oddany pacjentom.Więcej takich lekarzy.

Lekarz o wielkim sercu,miły,oddany pacjentom.Więcej takich lekarzy.

może i jest miły ale to zwykły łapówkarz!!!

może i jest miły ale to zwykły łapówkarz!!!

W pełni zgadzam się z przedmówcami. Znakomity fachowiec, uratował mi życie szybką diagnozą i natychmiastową interwencją chirurgiczną. Najważniejszy jest dla niego pacjent. Zawdzięczam mu bardzo dużo. Naprawdę zna się na tym co robi. Polecam!

LEKARZ KTÓRY URATOWAŁ MI ZYCIE CZEGO WIECEJ JESZCZE MOZNA OCZEKIWAĆ OD LEKARZA? MIAŁAM KAMIEN NA NERCE KTÓRY DOPROWADZIŁ DO ZAKAZAENIA OGANIZMU A NAWET SEPSY TYLKO ON WIEDZIAŁ CO ROBIĆ RESZTA UROLOGOW MUSI SIE SCHOWAĆ, POZA TYM TO WSPANIALY DOBRY SZCZODRY CZŁOWIEK O ZŁOTYM SERCU.POLECAM

Nieczęsto spotyka się Takiego Lekarza - pełnego empatii, umiejącego i co najważniejsze chcącego udzielić informacji pacjentowi o jego chorobie, przebiegu leczenia, rokowaniach.

Sumienny fachowiec. Potrafi doskonale porozumiewać się z pacjentem. Interesuje się pacjentem długo po zabiegu. chętnie przyjeżdża na wizyty domowe kiedy się o to poprosi, nawet wieczorami i w czasie dni wolnych.