lekarz Bogdan Kaniewski

2,5
2,6
2,4
2,4

nie polecam, po postawieniu diagnozy ciąża pozamaciczna ,niby z kim i gdzie,brak słów w szpitalu mieli z niego niezłą bekę

To doświadczony lekarz , udanie poprowadził obie moje ciąże , od koleżanek wiem że poprzez badania i leczenie doprowadził je do zajścia w ciążę, wielokrotnie robiłam u niego cytologię i usg. Polecam korzystanie z usług tego lekarza

nie polecam. pana doktora od jakiegoś czasu chyba bardziej interesują pieniądze niż dobro pacjentki i własna reputacja... miałam ostatnio przykry incydent i więcej nie skorzystam

Nie polecam nikomu, lekarz nieuczciwy, niekonsekwentny. Nie skorzystam więcej

Nie polecam nikomu, lekarz nieuczciwy, niekonsekwentny.
Nie skorzystam więcej

Lekarz kompetentny, zawsze uprzejmy , wzbudza zaufanie

Lekarz kompetentny, zawsze uprzejmy , wzbudza zaufanie

To nie jest lekarz...dobry lekarz chroni zycie.Z pelna swiadomoscia nie polecam tego kogos...

Nie polecam tego lekarza. Byłam u pana doktora dwa razy i już więcej nie pójdę. Jestem dość młodą osobą i chciałam zrobić cytologię na kasę chorych, jak tylko o tym wspomniałam pan doktor machał mi przed oczami jakaś ustawą mówiącą o tym, że nie należy mi się cytologia bo jestem za młoda i po chwili mi zaproponował prywatne badanie.

pod opieką od 15 lat .starszy Pan ,ale zdecydowanie konkretny ,bardzo uprzejmy ,zawsze pomoże wstać z samolotu :) ,polecam