dr Bogdan Kasperek

Lekarz rodzinny

W swoim przedziale wiekowym jeden z najbardziej kompetentnych i porządnych lekarzy jakich spotkałem (jedyny w GOP - reszta to inne części Polski). Bardzo odpowiedzialnie podchodzący do pacjenta, także młodszego (zdarzało mi się bywać u niego z córką kiedy nie było pediatry w przychodni). Zawsze poświęcił dziecku naprawdę dużo czasu, nie zważając na kolejkę w poczekalni (a kiedy siedzieliśmy u niego już po godzinach przyjęcia pamiętam przypadek, że na pytanie pielęgniarki o przyjęcie kolejnego małego dziecka po ustalonym czasie pracy bez wahania odpowiedział: tak). Kompleksowe podejście, również do nietypowych przypadków, sensowne i obrazowe tłumaczenie rodzicowi "co i jak" (nawet trochę zabawne, przynajmniej dla mnie - jestem po biol-chem, rozważałem nawet medycynę - oczywiście lekarzowi o tym nie mówiłem, nie jego sprawa). Chociaż na pieczątce ma "tylko" lekarza rodzinnego to dwie ostatnie wizyty z dzieckiem u niego były w praktyce poprawianiem po innych (pediatrach) i korygowaniem diagnozy. Nie przepiszę dziecka do niego - mamy naprawdę rewelacyjną pediatrę (ale i ona ma czasem urlop albo chorobowe), ale w nagłych przypadkach prędzej pójdę do niego niż gdzieś indziej. Natomiast chyba sam przepiszę się do niego od obecnego internisty.

witam, co do jego kompetencji to nie dok konca sie zgadzam, dwu ktotnie zdarzylo sie bledne rozpoznanie choroby, w powazniejszym przypadku bylo to zapalenie opon rdzeniowo-mozgowych, a leczony bylem na przeziebienie, od pani z rejestracji uslyszalem wtedy zebym nie panikowal z goraczka i kupil sobie ibuprom po czym wyznaczyla mi wizyte za 3 dni, dobrze ze zdarzylem 3 dnia doczolgac sie do szpitala bo juz bylo krytycznie, z bledu pana doktora spedzilem ponad miesiac w szpitalu, a skutki nie zdiagnozowanej w pore choroby (dwie wizyty w ciagu tyg, diagnoza - przeziebienie)dopiero w szpitalu doczekalem sie interwencji lekarza, nie wspominajac o eudej wrednej malej babie z recepcji, ktora nie potrafi wypisac prawidlowo l4, rowniez dwa razy sie jej to zdarzylo w ciagu niespelna 2 miesiecy, slowa adresowane do pani wlasnie, niech sobie pani zmieni prace bo ta jest dla pani za trudna, zeby sie tam dodzwonic to juz predzej w pentagonie odbiora, lecznica kiedys extra, bo bylem jednym z pierwszych zapisanych tam osob, teraz niepolecam.

To najlepszy lekarz jaki się może trafić pacjentowi. Kompetentny,kulturalny z powołania. Świetne i profesjonalne podejście do pacjentów. Jak się ma takiego lekarza to i choroba "nie straszna". P.S. Ja akurat bardzo lubię panią Małgosię więc całkowicie nie zgadzam się z opinią swojej przedmówczyni. Pozdrowienia dla Pana Doktora i Pani Małgosi :-)

lekarz z powołania, jest uprzejmy, kompetentny. Faktycznnie pielęgniarki w tej przychodni są do niczego, zwłaszcza przemądrzała pani Małgosia

Lekarz w porządku, ale w przychodni gdzie przyjmuje personel jest okropny, pielęgniarki, które już dawno powinny przestać pracować bo osądzanie pacjentów nie należy do ich obowiązków, ponadto wiecznie mają zły humor, są nieuprzejme i potrafią być chamskie i bezczelne w stosunku do pacjenta. Wracając do lekarza to też zależy od dnia w jaki sposób podchodzi do pacjenta. Jestem uprzedzona ze względu na fakt, że był moim lekarzem parę lat, ja chodziłam do niego zawsze z tymi samymi problemami i dopiero po 4 latach poważniej na to spojrzał... Tradycyjne niekompleksowe podejście do pacjenta.

Lekarz, którego można polecic bez wahania każdemu- w 100% lekarz rodzinny. Kompleksowa wiedza, duży profesjonalizm, holistyczne podejście do pacjenta.

Super lekarz, zawsze wysłucha pacjenta doskonale interpretuje dolegliwości, oraz uświadamia przyczyny choroby. Pozdrawiam

Lekarz z powolania. Doskonale podejscie do pacjentow. Bez problemu zleca badania. Cierpliwie wszystko tlumaczy. Zawsze poswieca wystarczajaca ilosc czasu na wizyte !!!

Dobry lekarz. Kompetentny i wzbudzajacy zaufanie

Dobry lekarz. Kompetentny i wzbudzajacy zaufanie