dr n. med. Bogdan Kitliński

Neurochirurg

Moje doświadczenie z Panem doktorem jest niewielkie. Jednak po kilku wizytach i przeprowadzonym zabiegu, mogę powiedzieć już coś więcej. Byłam pełna obaw z uwagi na rodzaj zabiegu. Jednak Pan Doktor w sposób dla mnie zrozumiały wyjaśnił na czym będzie on polegał i rozwiał moje obawy. Zabieg polegał na: przezskórnej przezotworowej adhezjolizie zewnątrzoponowej z neuromodulacją korzenia w znieczuleniu miejscowym.. Sam przebieg zabiegu został wykonany profesjonalnie. Był bezbolesny, przy miejscowym znieczuleniu bez żadnych powikłań i z neurologiczną poprawą.(ustąpienie dolegliwości typu rwy kulszowej obustronnej, bez Lumbaligii, bez objawów niedowładu). Podczas pobytu w szpitali ...

Podczas pobytu w szpitali Pan Doktor codziennie dopytywał się o moje samopoczucie.

Po 3 dobach zostałam wypisana do domu, sprawnie chodząca i z każdym dniem czuję się coraz lepiej.
Jestem bardzo wdzięczna Panu Doktorowi i całemu personelowi Gizińscy Centrum Medyczne za troskliwą opiekę. Serdecznie dziękuję, życzę dużo zdrowia i pomyślności w życiu osobistym i zawodowym. Niech Wasze serca zawsze będą bezpiecznym portem dla wszystkich, którzy tego potrzebują. Wdzięczna pacjentka Teresa .

Wspaniały lekarz ! Cierpliwy,wszystko dokładnie i spokojnie tłumaczy. Skierowania na badania dostałam bez żadnego problemu. Opieka przed i po zabiegu rewelacyjna. W piątek miałam zabieg ,na który szłam z wielkim bólem,a w niedzielę do domu bez żadnego bólu! Polecam ze szczerego serca🙂

Przemiły człowiek...podczas wizyty nie spieszył się wszystko wyjaśnił szczegółowo..odpowiedział na każde pytanie! Polecam!

Polecam!

19.10.2013 r miałem operowany kręgosłup przez doktora Kitlińskiego. Jest bardzo dobrym specjalistą, a zwłaszcza wspaniałym człowiekiem. Jest to lekarz z powołania i wielkim sercem dla swoich pacjentów. Bardzo miły i opiekuńczy. Polecam wszystkim ludziom doktora Kitlińskiego, którzy mają problemy z kręgosłupem. Nikt inny się Wami tak nie zaopiekuje ! Dziękuję jeszcze raz za wszystko co Pan dla mnie zrobił.

Super pozytyw za super potraktowanie, operację i miły kontakt lekarz-pacjent. Dr Kitliński to właściwy człowiek na właściwym miejscu. Dziękuję Panie Doktorze

Moja opinia na temat Pana doktora jest nijaka. Miałam kilka razy u niego operowany kręgosłup w odcinku lędźwiowym i nadal cierpię. Nie wiadomo czy z winy samego Pana doktora, czy też nie da się lepiej tego zrobić, bo tego od Pana doktora nie usłyszałam. Przede wszystkim co mam mu do zarzucenia to to, że nie słucha pacjenta. Niektóre zmiany u mnie są nieodwracalne, a on po którejś wizycie z rzędu zachowuje się jakby pierwszy raz o moich dolegliwościach słyszał. Pewnie byłby dobrym lekarzem gdyby się na pacjencie skupił a nie bazował na ilości, a w końcu za 180 zł.można wymagać aby Pan doktor skupił się na badaniu. Nie wspominając już nawet o kosztach zabiegu.

Uprzejmość ? Po to tam nie poszedłem ! Nie słucha pacjenta z uwagą- mam odczucie,że już myśli o następnym ,,pacjencie''(czytaj 180 zł.). Jeśli przyjmuje 40-stu dziennie to co tu gadać.Powiem tak :rzemieślnik z doktora jest dobry ale jak coś więcej to klapa !!!

po zabiegu krążka c6 c7 mam niedowład lewej strony ,osłabienie wzroku,krzywienie obrazu drętwienie głowy.na moje narzekania udowadniał że na zdjęciu rtg jest dobrze ,po kilku wizytach z tym problemem ,i brakiem działania z jego strony ,a nawet zainteresowania ! zmieniłem lekarza.żałuje tylko że poszedłem do dr.Narolskiego.bo szukałem b.dobrego

Dr Kitliński robił moje lędźwia w grudniu 2010 i wszystko jest SUPER. Nieraz coś zaboli w plecach ale można przeżyć bez tabletek i zastrzyków no i jest normalne czucie w stopie, wróciłem normalnie do pracy. Jeśli ktoś zastanawia się nad operacją to tylko powiem że niema się nad czym zastanawiać operować, naprawiać puki jest jeszcze co, potem rehabilitacja trochę zmienić tryb życia tak jak doktor karze i normalnie żyć. Dr Kitliński to prawdziwy profesjonalista mówi co i jak beż żadnej ściemy. Warto oddać swój kręgosłup w ręce tego doktora. Pozdrawiam ...

Pozdrawiam
Andrzej T

to są jakieś kpiny! wizyta prywatna kosztuje 180zł, a ja czuję się oszukany i okradziony. nie zostałem nawet zbadany i dowiedziałem się, że ludzi zdrowych boli, więc mnie będzie boleć tym bardziej. ciekawe na jakiej podstawie to stwierdził, skoro nawet nie był w stanie się pofatygować i mnie zwyczajnie zbadać. otrzymałem skierowanie na dwa badania ale sam mam się dowiedzieć, które z nich będzie możliwe do wykonania, bo ten ''lekarz'' nie był w stanie nawet odpowiedzieć, czy przy moim schorzeniu mogę takowe mieć wykonane. jedyny + to ''lekarz'' jest uprzejmy, no ale nie po to tam poszedłem, aby wysłuchać uprzejmości. dałem się zwyczajnie nabić w butelkę.