lekarz Bogdan Krzyżankowski

Będziemy jechac na wakacje, to przyda się lekarz internista. Jak by co to zawsze można się zgłosic do przychodni po leki na katar. Bo strasznie wieje na statkach. Dobrze.

Dr.Krzyżankowski jest sympatycznym człowiekiem , dobrym i empatycznym lekarzem . Jeśli sam nie może pomóc - wysyła do specjalisty ,co nie jest często spotykaną praktyką u innych lekarzy . Jestem starszą osobą i doceniam te cechy . Teresa K.

Nie spotkałem nigdy lepszego lekarza! Lecze się u pana doktora już od ok. 30 lat i zawsze mi pomógł i nigdy nie odmówił mi pomocy a diagnozy zawsze były trafne. Pomimo że teraz mieszkam w Rumi to na wizyty dojeżdżam na Witomino.Lekarz z powołania któremu możemy powierzyć swoje zdrowie i życie./Grzegorz Ł.,Gdynia-Rumia

DOSKONAŁY LEKARZ Z POWOLANIEM!!! Przede wszystkim słucha pacjenta, jest zaangazowany, cierpliwy i wspanialy diagnosta

pacjenci -seniorzy, a takze mniej zaintereowani medycyna nie wiedza bardzo czesto, na czym polega to , co lekarz im mowi. Lekarze wychodza z zalozenia, ze pacjenci maja widze syudentow akademii medycznej lub studium pielegniarskiego. Do corob i dolegliwosci strszych ludzi nalezy inaczej podchodzic niz do pacjentow 20-50-cio-letnich. i nalezy im poswiecic wiecej czasu.

Bardzo dobry i kompetentny lekarz.Pomimo dużej ilosci pacjentów nie odmawia przyjęcia pacjenta, który zwróci się do lekarza z taką prośbą

Wprawdzie kontakt mialem jedynie w publicznej placowce, jednak z czystym sumieniem moge polecic. Naprawde solidny czlowiek.

Lekarz "z powołania". Kompetentny i uprzejmy. Mimo wielkiej ilości pacjentów, każdemu poświęca tyle czasu ile potrzeba. Szczerze polecam.

kasa kasa kasa i tyle. za te pieniądze czekam na całkowite kompleksowe badanie. niestety prywatne nie zawsze jest lepsze niż publiczne leczenie. smutne.