lekarz Bogdan Kunkiewicz

Ginekolog położnik, USG

Nie polecam. Nie myśli jak pacjentka będzie żyła później … zdjął szwy, które nie powinny być zdjęte. Wszystko się rozeszło i nie wygoiło tak jak należy. Pozostawił bardzo dotkliwe defekty.

Pan Doktor to wspaniały, kompetentny, rzeczowy i konkretny człowiek.Ja dzięki niemu zaszłam w ciąże którą prowadzi...kiedy trafiłam do szpitala objął opieką i interesował sie na każdym kroku, każdy lekarz powinien taki właśnie być!!!Bardzo ale to bardzo polecam Doktora Kunkiewicza.

Pan Doktor jest moim lekarzem od dwóch lat i bardzo się cieszę, że do niego trafiłam. Idąc na wizytę w ogóle nie odczuwam stresu a z tym u innych lekarzy bywało różnie. W czasie tych dwóch lat, Pan Doktor pomógł mi zadbać o siebie przed planowaną ciążą, którą poprowadził. Chociaż dzidziuś urodził się 9 tyg. przed terminem wszystko jest ok - od początku Pan Doktor mówił mi, że moja ciąża jest ciążą wysokiego ryzyka, ale wszystko będzie dobrze i mam się nie zamartwiać, bo to nam nie pomoże. No i wszystko jest dobrze - Maluch ma już prawie rok, a ja oczywiście cały czas jestem pacjentką dr. Kunkiewicza i nie mam zamiaru tego zmieniać. Wspaniały człowiek - zawsze dostępny i nawet kiedy nie przyjmował mnie prywatnie tylko nagle pojawiałam się w szpitalu na Jego dyżurze udzielał rad i pomagał. Dziękuję Doktorowi i polecam wszystkim Paniom :)

Trafiłam na pana doktora w szpitalu. byłam w ciąży którą prowadził lekarz z poza szpitala, ale to dzięki panu doktorowi, który dopatrzył się nieprawidłowości w przepływach mam teraz zdrową córcię, gdyby nie on nie wiem co by się stało. bardzo rzeczowy, po wypisaniu ze szpitala nadal kazał mi do siebie przychodzić na usg (nie prywatnie tylko z wypisem ze szpitala na jego dyżur) i kontrolował wszystko. również on zadecydował o cesarce. bardzo dziękuję Panu doktorowi z okazane wsparcie i zainteresowanie.

Świetny lekarz!!! Doktor Kunkiewicz jest moim lekarzem od niecałego roku, w ciagu którego niestety poroniłam i miałam laparo... w obu przypadkch podczas pobytu w szpitalu Pan Doktor opiekował sie mną na medal i tak naprawde dzieki niemu szybko doszłam do siebie. Jest lekarzem który w tak trogicznej dla kobiety sytuacji jak strata dziecka potrafi otoczyc pacjentke fachowa opieka,i wykazac poprostu ludzka POMOC, WSPARCIE... ps.a jego poczucie humoru tylko pomaga w relacjach lekarz-pacjent, chyba ze ktos nie ma dystansu do pewnych spraw i samego siebie... Bardzo polecam dr Kunkiewicza... M.R

Fakt jest specyficznym lekarzem - trzeba się przyzwyczaić! ale w momentach kryzysowych i niepokojących jego spokój i opanowanie były dla mnie zbawienne. Prowadził moją pierwszą ciążę teraz prowadzi drugą, szczerze powiem że się nie cacka jak trzeba to "opierniczy" a znowu jak trzeba to uspokoi i doda otuchy i ja takiego lekarza zawsze szukałam.

gdy uslyszalam od znajomej ze to duzy facet to przrazilam sie pomyslalam duzy pewnie gbur nie uprzejmy itd. na szczescie mylilam sie doktor Kunkiewicz to wspanialy lekarz prowadzil moje dwie ciaze,dbal o mnie poczas ciecia cesarskiego,przychodzil interesowal sie czy wszystko u mnie dobrze.niedlugo planuje kolejna ciaze i nie wyobrazam sobie zeby inny lekarz mial ja prowadzic.DZiekuje panu za wszystko

gdy uslyszalam od znajomej ze to duzy facet to przrazilam sie

Niby wszystko robi dobrze ale jego żarty angielskie mnie nie bawiły. Nie zleca kobietą badan prenatalnych jak sa przed 30 nawet jak proszą i chcą koszty pokryć same!!!!!

Jestem zadowolona z opieki p. doktora i podczas wizyt i w szpitalu. Opiekuje się bardzo dobrze po operacji. Jest świetnym fachowcem. Po operacji zostaje niewielka blizna. Polecam innym.

Ja tam go polecam , to prawda że jest specyficzny , ale to świetny fachowiec , zawsze pomoże i jest ludzki , do tego ma poczucie świetne humoru i nie zrezygnuję z niego za nic w świecie ! to dobry człowiek i dobry lekarz ,polecam, amen