Byłem wczoraj na konsultacji u doktora. Jestem bardzo pozytywnie zaskoczony. Pan doktor jet ciepłym miłym człowiekiem, bardzo kompetentnym. Problemy z kręgosłupem mam od 10 lat. W tym czasie poznałem różnych specjalistów, przed wizytą spodziewałem się lekarza "magika" obiecującego magiczną terapię za grubą kasę, bądź lekarza "niedostępnego bufona", który ze swoim rzemiosłem jest sam dla siebie. Pan doktor nie obiecuje gruszek na wierzbie w jasny i klarowny sposób opisuje problem. A co najważniejsze w jasny i klarowny sposób podaje drogę na poprawę swej dość nieprzyjemnej sytuacji zdrowotnej związanej z L4 i L5. W moim przypadku odradził mi operację. Mam podjąć rehabilitację, polecił mi rehabilitanta i mimo,że mieszkam w okolicach Nowego Sącza, będę dojeżdżał do Tarnowa, ponieważ pan doktor daje za niego gwarancję. skoro naprawiam samochód w Tarnowie, to czas na kręgosłup. Panie doktorze, serdeczne dzięki.
Wiesław Górski.

Rzeczowy, konkretny, z cierpliwością wyjaśnia każde pytanie. Cieszę się że na niego trafiłem. Mam porównanie, ponieważ byłem u innych lekarzy, co prawda neurologów, ale dopiero u niego uzyskałem satysfakcjonujące i wyczerpujące odpowiedzi.

Bardzo dobry lekarz,posiada bardzo dużą wiedzę,podchodzi dr Bogdan Litwora do pacjenta z cierpliwością ,wszystko wyjaśni co do choroby i przebiegu operacji,interesuje się pacjentem do końca pobytu w szpitalu. Pan dr Litwora przeprowadził operacje guza mózgu 15 maja br,operacja przebiegła bez powikłań.Dziękuję Panu dr za przeprowadzenie operacji i opiekę po operacji.Dziękuję całej załodze neurochirurgi, wdzięczna pacjentka Irena z Nowego Sącza

świetny lekarz ,do dzisiaj dziekuje bogu że po wypadku trafiłem właśnie na niego.dokonał niemal cudu ponieważ miałem złamany kregosł szyjny z uszkodzeniem rdzenia i sam doktor Litwora powiedział po operacji że niestety ale nogami nie bede mógł ruszać a po niespełna roku od wwypadku chodze o kuli . . .kiedy zobaczył to na kontroli kilka mies. po wypadku sam był zdziwiony i zaskoczony ,ale to właśnie jego zasługa i serdecznie za to dziekuje.

Najwyższej klasy specjalista w zakresie neurochirurgiii mózgu . Tu nie da sie nic powiedzieć więcej,opócz tego,że nie myląc się ani razu wytrzymał trudy wielogodzinnego zabiegu doprowadzając rzecz do najszczęsliwszego końca z wynikiem więcej niż pozytywnym , który należy zaliczyć do kategorii "cud" tym samym zasługuje na najwyższe słowa uznania. Pracuje w tarnowskim oddz. Neurochirurgii w Zespole Doc Dr hab.Nauk medycznych - Andrzeja Maciejczaka

Do wykonanej operacji lekarz ten faktycznie byl uprzejmy, ale juz przy wyciegnieciu szwów zachowywal sie bardzo dziwnie, bo nie odpowiadala na zadne pytania, byl wprost nieuprzejmy. Od 20 sierpnia, tzn od czasu wykonania operacji nie otrzymalam jeszcze od niego karty informacyjnej. Podobno mam pisac pismo w tej sprawie do dyrekcji szpitala. Zglosilam sie osobiscie do p.dr, który bez slowa zostawil mnie na korytarzu i poszedl dalej. Tak traktuje sie starsze osoby!!!!!

Kompetentny, rzeczowy i ciepły w odbiorze. Fachowiec najwyższej klasy. Dr. Litwora operował mnie 13 10 2009 (oponiak prawej półkóli mózgu). Wszystko jest OK. Opeka lekarska i pielęgniarska na odziale Tarnowskiego Szpitala najwyższej klasy. Wszyscy mili i uśmiechnięci oraz pełni życzliwości dla pacjenta. Wierzyć się nie chce że to wszystko dzieje się w państwowym szpitalu. Ale tak jest, bierzcie przyklad pracownicy innych oddziałów i innych szpitali. Wdzięczna pacjentka

Jest wspaniałym lekarzem i wspaniałym godnym zaufania człowiekiem. Kilka dni temu operował mnie na kręgosłup szyjny, jestem bardzo zadowolony i wdzięczny za to. Polecam go wszystkim.

Dr B.Litwora jest wybitnym specjalistą,zawsze zainteresowany zdrowiem pacjenta.Zapewnia doskonałą opiekę po operacji.Jest człowiekiem godnym zaufania,niezwykle opanowanym.Niedawno przeszłam operację usunięcia oponiaka.Operacja ta została przeprowadzona pomyślnie.Jestem ok.miesiąca po operacji i czuję się bardzo dobrze.

BARDZO DOBRY FACHOWIEC I PORZĄDNY CZŁOWIEK

BARDZO DOBRY FACHOWIEC I PORZĄDNY CZŁOWIEK

Wciąż poszukujesz "Neurochirurg Tarnów"?

Specj.Szpital.im Św.Łukasza
ochronek