Super lekarz oby więcej takich. Troskliwy pamiętaliwy, super człowiek jeszcze nie spotkalam tak oddanego swojej pasji lekarza

Polecam pana doktora. Dzięki jego fachowej pomocy szybko trafiłam do szpitala, który w tym przypadku okazał się niezbędny, również po szpitalu byłam pod jego opieką i szybko doszłąm do siebie. rzeczowy, konkretny i zaangażowany.

Polecam pana doktora.

Pierwsze moje spotkanie to centrum krwiodawstwa i dziś po długiej przerwie w luxmedzie na Dowborczykow. Wielka moja radość bo to dobry troskliwy i przedobry człowiek i lekarz