lekarz Bogdan Naszkiewicz

MIrek z Rudnika nad Sanem Jestem po wymianie dwóch stawów biodrowych,kóre zostały wykonnae w ciągu niespełna 5 miesięcy przez dr Naszkiewicza. Czuję się bardzo dobrze jakbym miał własne. Pionizacja została wykonana bardzo profesjonalnie, za co bardzo dziekuję dr Naszkiewiczowi oraz Jego asystence i serecznie polecam innym pacjentom Pana Bogdana Naszkiewicza, a się nie zawiodą - serdeczne pozdowienia - Mirek

MIrek z Rudnika nad Sanem

Przesympatyczny,kontaktowy lekarz. Spokojnie i z uśmiechem odpowiada nawet na głupie pytania Przystępnie tłumaczy przebieg operacji i rechabilitacji. Zawodowo- mistrz Jeden z niewielu lekarzy w Polsce operujący stawy biodrowe-implanty nową metodą po której od razu można wykonywać codzienne czynności. Szczerze polecam

Przesympatyczny,kontaktowy lekarz.
Spokojnie i z uśmiechem odpowiada nawet na głupie pytania
Przystępnie tłumaczy przebieg operacji i rechabilitacji.
Zawodowo- mistrz
Jeden z niewielu lekarzy w Polsce operujący
Szczerze polecam

Najlepszy lekarz na świecie przy tym skromny i miły .To jedyny lekarz ,któremu ufam.Jestem po dwóch zabiegach endoprotezy bioder które wykonał dr. Naszkiewicz. Wszystko jest super funkcjonuję tak jak by nigdy tych zabiegów nie było. Chciałabym aby wszyscy lekarze tak traktowali pacjentów i tak wykonywali swoje obowiązki jak dr. Naszkiewicz. Pozdrawiam serdecznie.

Pozdrawiam serdecznie.

Świetny lekarz , przede wszystkim , wiedza , doświadczenie i kultura osobista idą razem. Dokładnie wyjaśnił w czym rzecz , co można zrobić i w jaki sposób pomóc ( po badaniu rezonansem). Upadłem w styczniu na lewy bark , trafiłem na SOR , stwierdzili zwichnięcie barku a po kolejnej wizycie kontrolnej okazało się ,ze jest odszczypnięta - pęknięta kość( ale nie złamana) i wieloodłamkowe złamanie guzka większego , toteż zerwane zostały mięśnie , bowiem własnie tam są przyczepione chodziłem po gabinetach lekarskich w Krośnie , wysyłali mnie na rehabilitację barku ( zamiast na zabieg - operację ich podwieszenia), których notabene nie można rehabilitować ( z logiki) gdyż nie pracują. Pan Doktor Naszkiewicz własnie przywrócił mi wiarę nie tylko w wyleczenie , ale ,że są jeszcze lekarze z prawdziwego zdarzenia dla których przysięga Hipokratesa nie jest pustosłowiem. Dziękuję !!! Stanisław B. Krosno

Bardzo miły i kompetentny lekarz, dokładnie wytłumaczył mi metody leczenia, jak i dokladnie opisal chorobe oraz czas przewidywany calej kuracji. 120 zł z wizyte moze wydawac ze duzo, ale naprawde warto.

Specjalista może i dobry ale w ogóle nie jestem zadowolony z wykonanego zabiegu przez niego, rana po zabiegu wygląda brzydko ponieważ oszczędza na niciach(mało zakłada szwów) To nie jest tylko moja opinia.

Lekarz bardzo miły, wyjaśnia dokładnie, potrafi się kontaktować z pacjentem. Jestem bardzo zadowolona z wizyty. Polecam wszystkim doktora Naszkiewicza.

Dwa lata temu pan doktor wykonał kapoplastykę mojego prawego biodra. Czuję się bardzo dobrze.Jest człowiekiem kompetentnym, miłym, traktował mnie bardzo poważnie. Godny zaufania i polecenia każdemu kto ma problemy tego typu co ja. Serdecznie mu dziękuję i pozdrawiam. Pacjent z Ropczyc.

najlepszy lekarz jakiego spotkałam! A co bardzo ważne ogromna wiedza i doświadczenie idą w parze kulturą osobistą i dobrym podejściem (również do małych dzieci), a to rzadkie połączenie u lekarzy. Zaczęło się od mojego złamanego nadgarstka. Teraz wożę do Pana doktora całą moją rodzinę z różnymi problemami np. stawów, złamań itp., zarówno małe dziecko jak i dojrzałe osoby. Pomaga kiedy innych diagnozy okazują się mylne. I jeszcze co ważne to nigdy nie odeśle w sytuacji nagłego wypadku. Polecam NAPRAWDĘ, z pełną odpowiedzialnością. TO JEDYNY LEKARZ KTÓREMU UFAM. szkoda że takich jak on jest tak mało. to godny naśladowania człowiek i na nim powinni wzorować się młodzi lekarze. edyta. P.S. mam nadzieję że Pan doktor to przeczyta