lekarz Bogdan Niewiadomski

1,8

Tragedia, lekarz nieprzyjemny, gburowaty badanie (gastroskopia) róbi bez wyczucia. Jest chamski i nie zna pojęcia empatii i delikatności. Po co on jeszcze pracuje skoro jest już emerytem i tak nie lubi ludzi?????

Tragedia jak za komuny !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Absolutnie nie polecam wizyty w celu badania orzeczniczego. Pan doktor chyba dodatkowo dorabia w ubezpieczeniach, bo bardzo nisko kwalifikuje urazy..

Zdecydowanie nie polecam. Tak szybko jak wszedłem do gabinetu tak szybko wyszedłem, bez żadnego badania z niepotrzebnie zrobionym RTG.

Lekarz z powołania i dobry człowiek. Cierpliwie tłumaczy, wzbudzania zaufanie i bije od niego spokój. Przede wszystkim SKUTECZNIE LECZY. Polecam:)

Aja osobiście robiłam 2 gastroskopie u tego Pana i nie mam żadnych zastrzeżeń.Odpowiedni człowiek na odpowiednim miejscu,a dodam,że z żołądkiem walczę od ponad 20-tu lat i mam porównania jeśli chodzi o wykonanie gastroskopii.

zupełny brak kompetencji i arogancja to główne przymioty tego lekarza(?)

zupełny brak kompetencji i arogancja to główne przymioty tego lekarza(?)

Ludzi traktuje jak przedmioty.szybko i nie rzeczowo.

Ludzi traktuje jak przedmioty.szybko i nie rzeczowo.

Jeśli ktoś powie że to jest lekarz to ja twierdzę że ta osoba nie wie o czym mówi.To jest morderca i powinno zabrać się takiej osobie prawo do wykonywania zawodu.Jeśli ktoś chce poddać się gastroskopii u tego pana niech wcześniej zarezerwuje sobie miejsce na cmentarzu.

Nie nadaje sie zupełnie. Podejscie do pacjenta opryskliwe. Wysłuychawszy tego co mi dolega, Doktor podniosl nogawke i stwierdził, że ma to samo. A ja przyszedłem po konsultację lekarską a nie po to, żeby się dowiedzie co dolega Doktorowi Niewiadomskiemu. Nie uzyskałem żadnej porady, a jedynie dał mi do zrozumienia, że za drzwiami jest kolejka i mam mu głowę nie zawracac. Jak sie zdecyduję na zabieg to mam wrócic. Ale cóz sie dziwic wizyta była na ksiazeczke, gdyby sie zapłacilo prywatnie podejrzewam, ze wizyta wyglądała by zupełnie inaczej.