dr n. med. Bogdan Ostrowski

2,5
2,2
2,2

Przez zlewczy stosunek do pacjentki, która komunikowała otwarcie przyczynę ponownego przyjścia do Pana doktora wykryto u niej z opóźnieniem raka endometrium. Pan doktor myśli, że pozjadał wszelkie rozumy. Nie polecam ewidentnie udaje, że leczy.

Czytajac opinie innych zastanawiam się co dla nich jest źle podejście do pacjenta. Badanie bezbolesne , P. doktor poświęciła mi wystarczająco czasu, wszystko wyjaśnił dokładnie . Uspokoił . Polecam .

Pan doktor minał sie chyba z powołaniem powinien leczyc krowy a nie ludzi , nastawienie do pacjentek beznadziejne bardzo niemiły jakby mu nie zależało na niczym a badania jak przeprowadza to bardzo boli odradzam doktora juz wiecejmoja moga u niego nie powstanie.:

Moim zdaniem to żaden lekarz kupe hama nie uważam go za fahofca.Nadaje się do badania zwierząt a nie ludzi.Stanowczo odradzam pana doktora

Widać ze Pan Dr ma wieloletnie doświadczenie i wie co robi. Bardzo sympatyczny człowiek. Polecam to naprawdę świetny fachowiec.

Nie chcę oceniać kompetencji pana dr Ostrowskiego, ale miała kilka nieprzyjemnych sytuacji na oddziale kierowanym przez doktora. Trafiłam na oddział z pękniętą cystą i koniecznością nagłej operacji chirurgicznej. Pan doktor prowadząc obchody na oddziale jest bardzo arogancki i niemiły, informacje przekazuje w sposób mało zrozumiały a badania przeprowadza w sposób sprawiający ogromny ból z ironicznym uśmiechem na twarzy. Pierwszy dzień po operacji zamiast delikatnie ucisnąć mój brzuch klepnął mnie tak, że krzyknęłam. Badanie ginekologiczne przeprowadza bardzo niedelikatnie i widząc że odczuwam dyskomfort nakrzyczał na mnie, że przesadzam. Zastanawiam się jak taki nieprzyjemny gburowaty człowiek mógł wypielęgnować na swoim oddziale tak wspaniały zespół położnych, którym bardzo dziękuję za cudowną opiekę..ZDECYDOWANIE ODRADZAM PANA OSTROWSKIEGO JAKO GINEKOLOGA- NO CHYBA ŻE KTOŚ SZUKA SADYSTY.