lekarz Bogdan Rosiak

Chirurg ogólny, Urolog

2,5
2,5

Podzielam w całości opinię Piotra. W dniu wczorajszym byłem w gabinecie pana doktora Rosiaka w Przychodni w Konstantynowie Łódzkim. Po wyjściu kolejnego pacjenta, zgodnie z przyjętym tam porządkiem zapukałem i zapytałem przez uchylone drzwi czy mogę wejść ? Odpowiedź : "skoro już pan wlazł do połowy do niech pan wchodzi". Następnie padło pytanie "co panu dolega" i zanim zareagowałem nastąpiła odpowiedź której lekarz sam sobie udzielił : "pewnie nic". Do historii zdrowia i choroby lekarz nie wpisał żadnych danych z udzielonego wywiadu poza wynikiem badań PSA. Nie wykonał też żadnych innych badań, w tym nie skorzystał z włączonego aparatu usg. Stwierdził, że nic mi nie jest i "nic się nie dzieje" po czym zaprosił na "badanie" za rok. Na wizytę u specjalisty urologa zostałem skierowany przez lekarza rodzinnego któremu nie podobał się mój wynik badania ( za niski stosunek PSA wolnego i całkowitego). No cóż, muszę wierzyć iż pan Rosiak posiada zdolność emitowania fal ultradźwiękowych i zbadał mnie niepostrzeżenie nie używając żadnych przewidzianych procedur i urządzeń. Życzyłem panu doktorowi zdrowia i takiego przyjmowania przez lekarzy w przyszłości jak on uczynił to wobec mnie. Nigdy nie spotkałem się z tak demonstracyjnie lekceważącym , nietaktownym i wręcz pospolitym zachowaniem lekarza w stosunku do pacjenta. Kompetencji ocenić nie potrafię gdyż niczego mi nie wyjaśnił ani nie wykonał innych rutynowych badań. Zdecydowanie nie polecam wizyty u tego lekarza w ramach NFZ. Wstawiłem po jednej gwiazdce bo niżej nie można

Stosunek lekarza Bogdana Rosiaka do pacjenta oceniam bardzo negatywnie. Jest arogancki, Pacjentowi nie pozwala zadawać pytań, pokazuje swoją wyższość nad pacjentem. Po raz pierwszy miałem kontakt z tak niemiłych lekarzem ,podczas trzeciej wizyty musiałem zrezygnowałem z usług lekarza.