dr Bogdan Śliwicki

Lekarz odmówił skierowania na diagnostyczne badania krwi po tym jak usłyszał, że są one potrzebne do ciąży w procedurze in vitro, w której to trakcie jestem. Przekazywał nieprawdziwe informacje odnośnie opieki ginekologicznej w ciąży. Zdecydowanie odradzam.

Pan to chyba za karę pracuje, w życiu się nie spotkałam z tak niemiłym lekarzem. Opryskliwy i znudzony, zero pomocy, porada trwała chyba 30 sekund. Jeszcze zakończył słowami ‚proszę bardzo’ jakbym miała mu za co podziękować. Unikajcie jak ognia, lepiej poczekać do normalnego kompetentnego lekarza. Już mnie nie dziwi, czemu tyle było dostępnych do niego terminów.

Lekarz dramat! Korzystałam z teleporady medicover chciałam skierowanie na cytologię i usg piersi. Po wielkich bólach dostałam skierowanie na cytologię ale na usg piersi nie bo jak to lekarz powiedział" jeśli nie wyczuwa Pani żadnego guza to nie ma takiej potrzeby robić usg". Jak powiedziała, że wcześniej na usg wychodziły torbiele i chce to kontrolować to usłyszałam" każdy ma torbiele nawet i ja". Odradzam umawiania wizyty do tego Pana!!!!

Bardzo bardzo niemiły człowiek. Największemu wrogowi nie polecam kontaktu. Na prywatnej wizycie w medicoverze krzyczał i nie dał dojść do słowa.

Lekarz nie uprzejmy, nie pomocny, nie kompetenty. Ignoruje pacjentów a leczenie wprowadza na podstawie swojego mniemania, jeśli w ogóle.

Odradzam! Konsultacja telefoniczna, prosiłam o wystawienie skierowania na cytologię. Pan Bogdan stwierdził, że jej nie potrzebuje i nie widzi takiej konieczności. Wyjaśniłam, że od 20 r.z powinno się ją regularnie wykonywać i po prostu chciałabym ją zrobić w tym roku. Zostałam „wytłumaczona” że na wizycie stacjonarnej ginekolog sam sobie zdecyduje. Kurtyna.

Lekarz bardzo nieuprzejmy. O wszystko miał pretensje. Nawet o to, że poprosiłam o zbadanie. Wszystkie dolegliwości są moją winą, nie zadawał pytań tylko mnie atakował. Od razu pożałowałam wizyty. Badanie bolesne w trakcie, którego pan doktor na mnie praktycznie krzyczał. Nie polecam. Już wiem dlaczego wizyta z dnia na dzień i zero pacjentek pod gabinetem.

Zgadzam się ze wszystkimi opiniami. Lekarz niegodny polecenia, wmówił mi ze mój okropny ból brzucha był spowodowany owulacją podczas gdy 3 dni później dostałam okres…podczas badania był niedelikatny, komentował rzeczy w taki idiotyczny sposób, ze chciało się wyjść z płaczem. Zero empatii, zero chęci pomocy. Na prośbę o L4 na jeden dzień, który byl wyjęty z życia przez ten okropny ból, zareagował śmiechem i z łaski wielkiej wystawił. Gdybym przed wizytą zajrzała w komentarze, nigdy bym do niego nie poszła.

Gdybym przed wizytą zajrzała w komentarze, nigdy bym do niego nie poszła.

Ten lekarz to pomyłka!!! Odradzam. Chamski i opryskliwy i niekompetentny!! Pytał mnie jakie leki mi wypisać!!! To chyba nie ja mam wiedzieć, tylko on !!! Porażka!!!!!

Nie polecam. Ten pan bo lekarzem nie mogę go nazwać. Chciał mnie faszerować prochami nie badając mnie. Pierwszy raz się spotykam aby ginekolog nie robił usg w ciąży! Okazało się ze miałam ciąże pozamaciczna a ten o to pan chciał mi tą ciąże podtrzymać lekami