lekarz Bogdan Szymala

Ginekolog onkolog

Niestety nie polecam,dwie operacje niepotrzebne i nie udane:(

Niestety nie polecam,dwie operacje niepotrzebne i nie udane:(

To moja kolejna wizyta u tego lekarza, za każdym razem trochę trzeba zaczekać, ale za to podczas wizyty mam poczucie, że poświęca mi odpowiednią ilość czasu. Od niedawna mogę u niego zrobić wszystkie badania, mam poczucie, że jestem pod dobrą opieką.

Do Dr. Szymali trafiłam z polecenia koleżanki - to był strzał w dziesiątkę! Przez 3 lata leczona przez bardzo wielu lekarzy oczywiście bezskutecznie, poszłam o pomoc ale bez większej nadziei na trafną diagnozę. Pan Doktor jako jedyny potraktował mnie poważnie nie zbył mnie słowami " jest Pani młoda i zdrowa..." do mojego przypadku podszedł profesjonalnie i dzięki jego zaangażowaniu dziś jestem znowu szczęśliwą kobietą bez BÓLU! I wbrew temu co napisane poniżej i temu co twierdzili inni lekarze nie zdiagnozował ENDOMETRIOZY i nie przepisał hormonów! Panie Doktorze dziękuję z całego serca za pomoc!
Nie zgadzam się z opiniami poprzedniczek! nigdy nie wyczuwa się naciągania pacjenta na pieniądze wręcz przeciwnie, koszty leczenia nie różnią się niczym od innych prywatnych gabinetów. Nie rozumiem osób które wybierają prywatne kliniki po czym narzekają na koszty związane z leczeniem? Czas oczekiwania na wizytę - owszem w poczekalni zawsze trzeba swoje odsiedzieć ale dzięki temu, że Dr. Szymala podchodzi do każdego przypadku z niezwykłym zaangażowaniem możemy mieć pewność, że poświęcono nam maksimum czasu i nasza choroba zostanie zdiagnozowana poprawnie. Czyż nie każda z nas oczekuje od lekarza nie tylko badań ale także rozmowy? Wyjaśnienia sytuacji, schematu leczenia, czasem słów pocieszenia...nie chcemy być traktowane rutynowo, nie lubimy regułek w niezrozumiałym języku! Z całą odpowiedzialnością polecam tego lekarza jest on bardzo dobrym fachowcem a także wspaniałym człowiekiem!

można go polecić, chce rozmawiać z pacjentką, traktuje ją indywidualnie

można go polecić, chce rozmawiać z pacjentką, traktuje ją indywidualnie

Miły sympatyczny lekarz a przy tym zna sie na pracy jaką wykonuje.

Miły sympatyczny lekarz a przy tym zna sie na pracy jaką wykonuje.

Dobry lekarz, bezpośredni człowiek, bardzo mi pomógł naprawiając to, co inna "lekarka" popsuła. Nigdy nie odczułam naciągania na pieniądze. Długo leczyłam się u niego na kasę i nie widzę różnicy w podejściu. Polecam

Przez kilka lat leczyłam się z powodu niepłodności,bez efektów, więc psychicznie było ze mną bardzo zle. Dopiero dr Szymala znalazł przyczynę i ją usunął laparoskopowo. Bardzo nam z mężem pomógł i dzięki Niemu upragniona ciąża chociaż naprawdę zagrożona donoszona została do końca i szczęśliwie rozwiązana. Endometrioza i problemy hormonalne powróciły po 1 ciąży i podobnie dzięki bardzo troskliwej, fachowej opiece doktora urodziłam 2 dziecko. Nigdy nie odczułam z jego powodu nagabywań o pieniądze, dlatego nie popieram powyższych opinii, a leczyłam się jeszcze od czasów, kiedy przyjmował w Katowicach, czyli jakieś 10 lat do tyłu. Dziś mimo, że mieszkam w Dąbrowie Górniczej ( 80 km od BB ) dwa razy do roku pojawiam się u doktora na "przeglądzie" i śpię spokojnie, od lat nie mając problemów kobiecych, a jak wspomnę co było przedtem to aż mi ciarki po plecach biegną. Ja POLECAM DOKTORA Z CAŁEGO SERCA