Po przedokladnym badaniu, spokojnie krok po kroku wyjaśnia co może się wydarzyć. Wydaje się, że wszystkie opcje zarówno poprawy jak i powikłań bierze pod uwagę. Pomocny.Cala wizyta bez sztucznego ugrzecznienia ale mega rzeczowa. Dziękuję.

Miałam do czynienia z doktorem zarówna w gabinecie w Golęcinie jak i później prywatnie , mam 60 lat ale nigdy wcześnie jak i później nie spotkałam na swojej drodze tak kompetentnego lekarza ! Po badaniu byłam w szoku , nikt nigdy przy badaniu ginekologicznym nie badał również odbytu u Pana doktora to standard !

Dwa lata temu trafiłam do Zach. Pom.Centrum Onkologii do dr Bogdana Torbe. Po operacji, przerażona, zdruzgotana i bez nadziei. Tak mi się wydawało. Dr Torbe to świetny lekarz i sympatyczny człowiek. Może On nawet sobie nie zdaje sprawy, ale właśnie dzięki niemu zrozumiałam że to jeszcze nie musi być koniec.Zleca mnóstwo badań, kontroluje stan mojego zdrowia i to bardzo serio. Gdy po TK miał wątpliwości to pani pielęgniarka z nim pracująca zadzwoniła i poprosiła żebym natychmiast przyjechała. Na szczęście to nie był przerzut a dr przepraszał że mnie fatygował a przecież to w moim interesie było. Nie byłam nigdy prywatnie u niego. Wszystko na ubezpieczenie. Tak dr Torbe jak i pielęgniarka z nim pracująca to bardzo mili i kulturalni ludzie. Jestem wdzięczna że traktują mnie jak człowieka. Pewnie, ogromną pracę wykonali Chirurdzy na Zdrojach w Szczecinie i dzięki nim dziś żyję, ważna jest jednak opieka i kontrola po operacji. Każdemu życzę takiego traktowania. To, że dr nie jest gadułą czy żartownisiem świadczy właśnie o profesjonalizmie, bo to nie czas i miejsce. Inna rzecz, że każdy ma inny styl pracy i ja to szanuję. Z czystym sumieniem polecam dr Bogdana Torbe.

Doktor jest opryskliwy, złośliwy, nie miły, nie rozmawia z pacjentem, nie tłumaczy, traktuje pacjenta jak zero ............ nie polecam

Polecam tego doktora jest kompetentny i poświęca duzo czasu pacjentowi

Polecam tego doktora jest kompetentny i poświęca duzo czasu pacjentowi

Doktor jest opryskliwy, nie rozmawia z pacjentem, utrudnia wszelki dostęp do informacji i zaświadczeń niezbędnych do ubezpieczenia (sprawia wrażenie oczekującego na "zachętę"). Zdarzają się sytuacje, w których obraża pacjenta.

Co innego mówi ,a co innego robi.Fatalny nie polecam.

Co innego mówi ,a co innego robi.Fatalny nie polecam.

Rewelacyjny lekarz, bardzo szybko zdiagnozował chorobę mojej mamy, ze spokojem i cierpliwością wszystko wyłumaczył i uspokajał, dokładny w badaniu.Tak w leczeniu prywatnym, jak i państwowym.

Kilka lat temu trafiłam na dr.Torbe,wykrył u mnie poważną chorobę jajników co w konsekwencji zakończyło się bardzo szybką operacją.Właściwe zdiagnozowanie choroby jak i późniejsze leczenie utwierdziło mnie w przekonaniu że jest to bardzo fachowy,rzeczowy i wspaniały lekarz.Polecam Wam kobietki,jest naprawdę godnym zaufania.

rzeczowy i kompetentny, nie rozczula się nad pacjentem, ale szybko i sprawnie przechodzi z nim przez chorobę