lekarz Bogdan Uchwat

Internista

2,4
2,2
2,2

Moim zdaniem jest to bardzo dobry lekarz, zawsze ma czas do pacjenta leczył mnie i prawie całą moją rodzinę. W trudnych chwilach potrafił przyjechać na wizytę domową szybko reagował i zawsze skutecznie. Życzę aby w naszym kraju było więcej tak dobrych i bezinteresownych lekarzy.

Jestem bardzo zaskoczona tymi negatywnymi opiniami?! Chodzę do lekarza (mąż też)od kilkunastu lat i nigdy nie spotkałam się z niegrzecznym itd.. zachowaniem, wręcz przeciwnie! jest bardzo grzeczny, miły i kompetentny w tym co robi (badania, wywiad, trafne diagnozy). Zarówno ja jak i mąż na wizytach czujemy się bezstresowo i z dobrym przyjęciem. Polecam tego lekarza wszystkim

Niestety prawdą jest to co zawiera większość opinii. Brak zaangażowania, bagatelizowanie problemów pacjenta, brak kultury graniczący z chamstwem. Ogólnie rzecz ujmując, nie bez powodu większość opinii jest negatywna. Takim lekarzom powinno weryfikować się prawo do wykonywania zawodu. Hipokrates zapewne wykluczyłby tego pana z grona awoich następców. No cóż, być może internet zastąpi po części prekursora nowoczesnej medycyny jakim był Hipokrates. Bo z tą nowoczesną medycyną w/w pan wiele wspólnego nie ma.

Witam. Proszę unikać tego lekarza. W piątek moja matka została wywieziona przez pogotowie na SOR (objawy ból głowy, zawroty podczas chodzenia, częściowa ślepota na jedno oko, wysokie ciśnienie rozkurczowe). PAN doktor poświęcił matce całe 15 minut, opieprzył ją i nawet ciśnienie nie zmierzył i wypisał do domu z receptą. Dzisiaj czyli w wtorek pomimo przyjmowania leków przepisanych przez lekarza, matka dalej się źle czuła i poszła na rejon do lekarza rodzinnego. Bezpośrednio po wizycie została przewieziona do szpitala górniczego w Sosnowcu, gdzie rozpoznano przenoszony krawiak w mózgu.

Brak mu wychowania, jest bezczelny! Nie potrafi sluchac pacjenta, leczy wg metryki:) czyli przed 35 nie powinno nam nic dolegac. Poza tym brak fachowosci a co za tym idzie trafnych diagnoz. Leczył mnie priobotykami a w efekcie wyladowalam w szpitalu na ciezka astme. Gratuluje mu podejscia i profesjonalizmu:)!!! Powinien wrocic na studia badz powinien tanczyc z lopata! NIE POLECAM

To co przedstawia ten pan swoją osobą pozostawia wiele do życzenia. Totalny brak klasy - chamski, arogancki, bezczelny. W życiu nie spotkałam się z takim lekarzem. Objawy zostały zbagatelizowane. Cała wizyta to jedna wielka porażka.

To jest lekarz do którego chodzę już kilkanaście lat. Jeszcze nigdy nie postawił złej diagnozy. Leczę się w przychodni państwowej. Wizyty są raczej krótkie, ale to ja się spieszę, bo wiem, że za drzwiami czeka kolejka ludzi. Ogólnie nie mam żadnych zastrzeżeń, ale też nie miałam żadnych poważnych problemów ze zdrowiem. To co mnie u niego pozytywnie zaskoczyło, to fakt, że zwraca uwagę na stan psychiczny pacjenta, a nie tylko na objawy choroby. Szuka przyczyny i u mnie zawsze znajduje.

A ja jestem zadowolona z leczenia i podejścia lekarza do pacjenta, wizyty konkretne i celowe. Badania zgodnie z potrzebami. Czas wizyty wykorzystany efektywnie.

Lekarz, któremu brakuje kultury, nie da dojść do słowa. Przyszłam z ostrym bólem krtani i gardła, a lekarz najpierw uznał że jestem nerwowa [mówiłam szybko, gdyż starałam się streścić przebieg 2 tyg choroby z którą się zmagałam sama] i ZMIERZYŁ CIŚNIENIE. Choroba przerzuciła się na płuca... Brak słów, żadnego skierowania do pulmonologa, lub laryngologa

Lekarz, któremu brakuje kultury, nie da dojść do słowa.

Tego Pana zdecydowanie nie polecam! Brak wyrozumiałości, troski o zdrowie pacjenta w podeszłym wieku, nie zleca odpowiednich badań, lekceważy objawy, niemiły. Lekarz pozbawiony empatii .