lekarz Bogdan Uchwat

2,1
1,9
1,9

TOTALNA PORAŻKA. Pan lekarz chyba nigdy nie slyszal o slowie kultura. Nieuprzejmy, niegrzeczny, podwazyl opinie innego lekarza na podstawie hmm… domyslow? Nie wzbudzil mojego zaufania ani nie popisal sie wiedza, prosze wierzyc. Nigdy wiecej do niego nie pojde i Panstwu rowniez odradzam. Strata czasu i nerwow na tego czlowieka.

Nie, nie, nie i po stokroć nie. Wybrałam się raz i już nigdy więcej, choćbym miała umierać, nie wybiorę się. Ton rozmowy poniżej jakichkolwiek norm. Bardzo nieprzyjemny, gburowaty, z poczuciem wyższości lekarz. Lekarz nie chciał na nowo wypisac recepty, ponieważ ta straciła termin ważności (antybiotyki można wykupić do 7 dni od wystawienia, o czym nie miałam świadomości, bo rzadko je przyjmuję), zasłaniał się bezsensownymi wykładami, że nie ma żadnego zaświadczenia, mimo że chciałam przedstawić wyniki badań oraz poprzednią receptę,po czym w moim zeszycie z historiami chorób, drukowanymi literami wpisał adnotację, by mi nie przepisywać recepty na antybiotyk. Wystarczy zrozumienie w kierunku pacjenta i minimum dobrej woli, którą wykazać mogą inni lekarze, dla których wypisanie ponowne recepty nie stanowi problemu o zasięgu góry lodowej. ODRADZAM

lekarz w marcu nie raczył wypisac skierowania na covid i mało co bliska mi osoba nie wacha juz kwiatków od spodu na szczescie inna PORZADNA lekarka dała skierowanie. bliska mi osoba w ostatniej chwili trafiła do szpitala covidowego z 70% zajetości płuc..... po wyjsciu ze szpitala z racji tego ze sie nalezy sanatorium covidowe 2x poproszono pana doktora o wypisanie skierowania i 2 x odmowil bo pacjent nie lezal pod respiratorem (nfz, szpital m,swia głuchołazy oraz kilku innych lekarzy nie potwierdziło że jest to kryterium aby dostac skierowanie do sanatorium ...

po wyjsciu ze szpitala z racji tego ze sie nalezy sanatorium covidowe 2x poproszono pana doktora o wypisanie skierowania i 2 x odmowil bo pacjent nie lezal pod respiratorem (nfz, szpital m,swia głuchołazy oraz kilku innych lekarzy nie potwierdziło że jest to kryterium aby dostac skierowanie do sanatorium na kontynuacje leczenia) lekarz dostał sromotną reprymende i stwierdził ze takich pacjentów leczyc nie bedzie bo mu psuja opinie humor statystyke i co tam jeszcze. lekarz nie uprzejmy bezczelny opryskliwy, z brakiem podstawowej wiedzy robi wszystko na odczepne.... kiedys był bardziej ludzki - nie polecam!

Tragedia! Bardzo niesympatyczna postawa wobec pacjenta, brak empatii, nie słucha i nie próbuje pomoc tylko zbywa pacjenta. Dla mnie to nie niestety nie jest lekarz, porażka.

Lekarz gburowaty, pacjenta traktuje jak intruza, wprowadza nerwową atmosferę, nie potrafi odpowiedzieć na proste pytania, które zadaje pacjent, wg mnie ten człowiek nie powinien być lekarzem

To co przedstawia ten pan swoją osobą pozostawia wiele do życzenia. Totalny brak klasy - chamski, arogancki, bezczelny. W życiu nie spotkałam się z takim lekarzem. Objawy zostały zbagatelizowane. Cała wizyta to jedna wielka porażka.

Niestety prawdą jest to co zawiera większość opinii. Brak zaangażowania, bagatelizowanie problemów pacjenta, brak kultury graniczący z chamstwem. Ogólnie rzecz ujmując, nie bez powodu większość opinii jest negatywna. Takim lekarzom powinno weryfikować się prawo do wykonywania zawodu. Hipokrates zapewne wykluczyłby tego pana z grona awoich następców. No cóż, być może internet zastąpi po części prekursora nowoczesnej medycyny jakim był Hipokrates. Bo z tą nowoczesną medycyną w/w pan wiele wspólnego nie ma.

Moim zdaniem jest to bardzo dobry lekarz, zawsze ma czas do pacjenta leczył mnie i prawie całą moją rodzinę. W trudnych chwilach potrafił przyjechać na wizytę domową szybko reagował i zawsze skutecznie. Życzę aby w naszym kraju było więcej tak dobrych i bezinteresownych lekarzy.

Jestem bardzo zaskoczona tymi negatywnymi opiniami?! Chodzę do lekarza (mąż też)od kilkunastu lat i nigdy nie spotkałam się z niegrzecznym itd.. zachowaniem, wręcz przeciwnie! jest bardzo grzeczny, miły i kompetentny w tym co robi (badania, wywiad, trafne diagnozy). Zarówno ja jak i mąż na wizytach czujemy się bezstresowo i z dobrym przyjęciem. Polecam tego lekarza wszystkim

Witam. Proszę unikać tego lekarza. W piątek moja matka została wywieziona przez pogotowie na SOR (objawy ból głowy, zawroty podczas chodzenia, częściowa ślepota na jedno oko, wysokie ciśnienie rozkurczowe). PAN doktor poświęcił matce całe 15 minut, opieprzył ją i nawet ciśnienie nie zmierzył i wypisał do domu z receptą. Dzisiaj czyli w wtorek pomimo przyjmowania leków przepisanych przez lekarza, matka dalej się źle czuła i poszła na rejon do lekarza rodzinnego. Bezpośrednio po wizycie została przewieziona do szpitala górniczego w Sosnowcu, gdzie rozpoznano przenoszony krawiak w mózgu.