lekarz Bogdan Uchwat

2,1
1,9
1,9

Brak mu wychowania, jest bezczelny! Nie potrafi sluchac pacjenta, leczy wg metryki:) czyli przed 35 nie powinno nam nic dolegac. Poza tym brak fachowosci a co za tym idzie trafnych diagnoz. Leczył mnie priobotykami a w efekcie wyladowalam w szpitalu na ciezka astme. Gratuluje mu podejscia i profesjonalizmu:)!!! Powinien wrocic na studia badz powinien tanczyc z lopata! NIE POLECAM

A ja jestem zadowolona z leczenia i podejścia lekarza do pacjenta, wizyty konkretne i celowe. Badania zgodnie z potrzebami. Czas wizyty wykorzystany efektywnie.

Lekarz, któremu brakuje kultury, nie da dojść do słowa. Przyszłam z ostrym bólem krtani i gardła, a lekarz najpierw uznał że jestem nerwowa [mówiłam szybko, gdyż starałam się streścić przebieg 2 tyg choroby z którą się zmagałam sama] i ZMIERZYŁ CIŚNIENIE. Choroba przerzuciła się na płuca... Brak słów, żadnego skierowania do pulmonologa, lub laryngologa

Lekarz, któremu brakuje kultury, nie da dojść do słowa.

To jest lekarz do którego chodzę już kilkanaście lat. Jeszcze nigdy nie postawił złej diagnozy. Leczę się w przychodni państwowej. Wizyty są raczej krótkie, ale to ja się spieszę, bo wiem, że za drzwiami czeka kolejka ludzi. Ogólnie nie mam żadnych zastrzeżeń, ale też nie miałam żadnych poważnych problemów ze zdrowiem. To co mnie u niego pozytywnie zaskoczyło, to fakt, że zwraca uwagę na stan psychiczny pacjenta, a nie tylko na objawy choroby. Szuka przyczyny i u mnie zawsze znajduje.

jest niegrzeczny,zarozumiały,bezczelny i można by tak długo wymieniac

jest niegrzeczny,zarozumiały,bezczelny i można by tak długo wymieniac

Lekarz bez zaangażowania, polityk klasy B.

Lekarz bez zaangażowania, polityk klasy B.

Tego Pana zdecydowanie nie polecam! Brak wyrozumiałości, troski o zdrowie pacjenta w podeszłym wieku, nie zleca odpowiednich badań, lekceważy objawy, niemiły. Lekarz pozbawiony empatii .

Lekarz nieprzystepny. Nie angazujacy sie w leczenie pacjenta. Nie przepisujący badań celem diagnostyki, bardziej idący w metrykę. Odradzam wizyty-strata czasu