dr n. med. Bogdan Wójcik

Chirurg ogólny, Traumatolog, Ortopeda

3,9

Jestem kolarzem, amatorką. Kilka miesięcy temu złamałam rękę w kości promieniowej. Gdyby nie szybka diagnoza i pomoc pana doktora Wójcika, pewnie byłabym jeszcze w trakcie długiej rehabilitacji. Obecnie mam pełną sprawność ręki i jestem w trakcie leczenia kolan. Pan doktor jest bardzo uprzejmym, sympatycznym i profesjonalnym lekarzem i nie wyobrażam sobie wyboru innego specjalisty. Polecam w 100%!

Myślę że Pan dr Wójcik przerasta kompetencjami nie jednego specjalistę z Żor czy Galena. Jest skromny ale bardzo konkretny. Wykonał u mnie artroskopię kolana i jestem pewna że wszystko jest OK. Dziękuję Panie doktorze!

Dziękuję Panie doktorze!

mrukowaty i gburowaty.lekarzem jest podobno bardzo dobrym,Uprzejmość zerowa.przynajmniej w szpitalu.i to dla rodziny.dla chorych ponoć lepiej.mąż miał operację, w szpitalu,nie przez niego zresztą robioną,nie wiadomo czy jeszcze tam nie wróci.Zobaczymy jak wypadnie wizyta prywatna.ale mowa,że jest zdolny pochylić się nad pacjentem-to już gruba przesada.

Jestem w trakcie leczenia , to jest zadufany w sobie buc , nie ma dla niego znaczenia pacjent ! w momencie , gdy ja byłam na oddziale przyjęty był również pacjent , który był profesorem UŚ i tu Pan doktor był empatyczny i miał czas !nie polecam !

Znakomity wybitny specjalista, cudowny, prawdziwy człowiek całym serce oddany pacjentom, poprostu lekarz z powolania , wyjatkowo kompetentny. Rzadko dziś spotyka sie takich lekarzy, polecam !!!!

Jest bardzo dobrym, uprzejmym lekarzem, który przy pierwszej wizycie wzbudza duże zaufanie. Właśnie poleciłam Pana doktora Wójcika swojemu mężowi, który ma problemy z kolanem.

SUPER LEKARZ, KOMPETENTNY, KONKRETNY , UPRZEJMY, URATOWAŁ MOJĄ RĘKĘ PO TYM JAK INNY LEKARZ STWIERDZIŁ ŻE NIC SIĘ Z TYM NIE DA ZROBIĆ, POLECAM WSZYSTKIM I SERDECZNIE DZIĘKUJE ŻYCZĄC DALSZYCH SUKCESÓW I DUŻO ZDROWIA BO JEST WIELU POTRZEBUJĄCYCH PACJĘTÓW

zastanawiam się skąd te pozytywne opinie dla mnie ten lekarz może i jest dobrym specjalistą,nie wiem (nie przekonałam się o tym,a skoro nie wiem nie mogę tego ocenić),wiem,że jest bardzo niemiły dla Pacjentów,wyrzuca Ich z oddziału pod pretekstem braku funduszy na operację,na którą zostali skierowani i przyjęci przez Jego Pracowników,zbywa Pacjentów,jest nieuprzejmy i tym samym nie wzbudza zaufania uważam,że pierwszy kontakt Pacjent-Lekarz jest bardzo istotny,pozwala stwierdzić z jakim lekarzem ma się do czynienia,ten lekarz przedmiotowo traktuje Pacjentów,może na prywatnych wizytach jest milszy,tylko w takim razie po co przyjmuje "państwowo" skoro ...

zastanawiam się skąd te pozytywne opinie
uważam,że pierwszy kontakt Pacjent-Lekarz jest bardzo istotny,pozwala stwierdzić z jakim lekarzem ma się do czynienia,ten lekarz przedmiotowo traktuje Pacjentów,może na prywatnych wizytach jest milszy,tylko w takim razie po co przyjmuje "państwowo" skoro liczy się dla niego tylko kasa a nie pacjent

Pan dr Wójcik jest bardzo wyrozumiałym i ciepłym człowiekiem,który poświęca pacjętowi dużo czasu i odpowie na każde pytanie. Życzyłabym sobie żeby wszyscy lekarze byli tacy jak pan doktor. Jest pan SUPER i życzę panu wszystkiego co najlepsze w życiu zawodowym oraz prywatnym. Wdzięczna pacjętka.

Lekarz, który naprawdę potrafi czytać zdjęcia.

Lekarz, który naprawdę potrafi czytać zdjęcia.