dr n. med. Bogdan Wójcik

Chirurg ogólny, Traumatolog, Ortopeda

Lekarz, który naprawdę potrafi czytać zdjęcia.

Lekarz, który naprawdę potrafi czytać zdjęcia.

Nie polecam , a juz napewno nie za ta cene .. Bo za 130 zł , usłyszałem jedynie ze nic mi nie jest . a kolano nadal boli, z pewnoscia zmienie specjaliste . a wrecz napewno.

Nie polecam , a juz napewno nie za ta cene ..
Bo za 130 zł , usłyszałem jedynie ze nic mi nie jest .
a kolano nadal boli, z pewnoscia zmienie specjaliste .
a wrecz napewno.

SUPER LEKARZ, KOMPETENTNY, KONKRETNY , UPRZEJMY, URATOWAŁ MOJĄ RĘKĘ PO TYM JAK INNY LEKARZ STWIERDZIŁ ŻE NIC SIĘ Z TYM NIE DA ZROBIĆ, POLECAM WSZYSTKIM I SERDECZNIE DZIĘKUJE ŻYCZĄC DALSZYCH SUKCESÓW I DUŻO ZDROWIA BO JEST WIELU POTRZEBUJĄCYCH PACJĘTÓW

lekarz o dużych kompetencjach medycznych, bardzo szybki i dokladny w przygotowaniu pacjenta do operacji, interesujący się również pacjentem bezpśrednio po zabiegu ,pacjent oddany w jego ręce czuje sie bezpieczny - polecam

ręce czuje sie bezpieczny - polecam

Wspaniały lekarz!!!,zna się na rzeczy,potrafi wysłuchać chorego - z takim podejściem do chorego to rzadko spotkać lekarza nawet prywatnie.Panie Wójcik jest Pan wielki,wielki nie tylko wzrostem-polecam gorąco.

Wspaniały lekarz!!!,zna się na rzeczy,potrafi wysłuchać chorego

kto wam zapłacił za wystawienie tych opinii?jak mu zapłacisz to nawet w tyłek ci zajrzy,taka prawda

Po prostu: Dziękuję! Swietny lekarz, kompetentny, z powołania, konkretny, posiadający złote ręce! Dzięki niemu operowane kolano ma lepszą stabilność niż to zdrowe;)

Po prostu: Dziękuję!

DZIŚ WRÓCIŁAM ZE SZPITALA..MIAŁAM ATRTROSKOPIE.. ROBIŁ MI TO DOKTOR BOGDAN WÓJCIK, SWIETNY SPECJALISKA ,KONKRETNY,ŚWIETNIE PRZEKAZAŁ MI TO CO ROBI NA MONITORZE NA SALI OPERACYJNEJ,KONTAKT Z PACJENTEM SUPER..POLECAM..TO NAPRAWDE SPEC... ORTOPEDA I FAJNY CZŁOWIEK..

Wspaniały lekarz który naprawdę chcę leczyć i pomóc.

Wspaniały lekarz który naprawdę chcę leczyć i pomóc.

Pan dr Wójcik jest bardzo wyrozumiałym i ciepłym człowiekiem,który poświęca pacjętowi dużo czasu i odpowie na każde pytanie. Życzyłabym sobie żeby wszyscy lekarze byli tacy jak pan doktor. Jest pan SUPER i życzę panu wszystkiego co najlepsze w życiu zawodowym oraz prywatnym. Wdzięczna pacjętka.